Criminal Case HileleriFacebook Oyun Hileleri

Criminal Case 2016 Hile Programı


Criminal Case 2016 Hile Programı konusu ile sizinleyiz.

Criminal Case ipucu hilesi 2016 , Criminal Case Hilesi 2016 , Criminal Case Hile 2016 , Criminal Case 2016 Hileleri için Facebook Oyun Hileleri üreten ve sizlerin istekleri doğrultusunda hareket eden bizleri takip etmelisiniz.

Hile Güncellenme Tarihi 14 aralık

Criminal Case Hilesi sayesinde herhangi bir sahneye girip sadece sahnede bir iki noktaya tıklamanız yeterli yeterli olacaktır. Nereye tıkladığınızın bir önemi yok. Sadece sahnede elinizi kaldırmadan süratle tıklayın ve süre bonuslarından tutunda pek çok hediye kazanın . Yüksek skorlar yapın ve daha önemlisi de yüksek yıldız değerleri kazanaıp o suç mahalini tamamen bitirebilirsiniz. Cinayetleri çözmek için daha fazla ipucu elde edebilirsiniz. ve Boosters alabilmek için gerekli olan altına sahip olabilirsiniz. İpuçlarını araştırmak için gerekli olan yıldızları da hile sayesinde biriktirebilirsiniz.

criminal-case-hilesi

Gördüğünüz gibi bir kaç sefer oynayarak oyunu tüm yıldızları doldurdum ve sahne kapandı. Yeni sahnelerin kapanması için de var olan sahneleri tamamlamış olmanız gerekiyor.

criminal-case-hile

Farklı bir bölümde yüksek skor yaptığım için ipucu araştırma yıldızı kazandım. Pek çok imkanı inanın hilesiz elde etmenizin imkanı yok.

criminal-case-hile2

4 Yıldıza ulaşmam sadece bir kaç dakikamı aldı. Neden mi ? Her sahne yaklaşık 15-20 saniye sürüyor ve enerjiniz yeterli ise oyunu bitirmeniz zaten çok az vakit alacaktır. İpucu araştırmaları da oyunda en gerekli noktalardan birisidir. Eğer o araştırma maliyeti yıldıza sahip değilseniz oyunu oynamanızın hiç bir önemi yok. O yıldıza nasıl sahip olacaksınız ?

Oyunda başarılı sahneler bitirmeniz gerekiyor. Yüksek skorlar yaptığınızda ödül olarak kazanıyorsunuz.

criminal-case-hileleri2

Gördüğünüz gibi şüpheli dosyalarını incelemek içinde bu yıldızlara ihtiyaç duyuyorsunuz. Eğer bu yıldızlar yok ise cinayete çözüm de yok demektir.

criminal-case-hileleri3

Ele geçirdiğiniz kanıtları kullanmak içinde gerekli olan bu yıldızlardır..

Criminal Case Hilesi Anlatımı

Criminal Case Hilesi için gerekli olanlar

1. Cheat Engine Herhangi bir sürümü

2. Criminal Case Hile Programı

Oyuna girin ve herhangi bir sahneye girmeden önce hile programını açıp hileleri aktif edin. Daha sonra sahnelere girin ve herhangi bir noktaya defalarca tıklayın. Yapmanız gereken tek şey bu sevgili arkadaşlar.

criminal-case-hileleri4

Hile Güncelleme Tarihi : 14 aralık

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Criminal Case Hile Programı İndir

Hile Anlatım Videosu


23 thoughts on “Criminal Case 2016 Hile Programı”

  1. hile alıntıdır bare yazın cyber terminators adlı hile sitesinden çalmışsınız ayıp ya bide biz kodluyoz diye yutturuyorsunuz

  2. trgala yalan atmayın artık inglizlerin sitelerinden trainerleri indirip editliyosunuz sonrada trainer bizim diyip bu saflara yediriyosunuz sonrada traineri biz yaptık diyosunuz bari öyle demeyin

  3. sizden tek ricam var GODS OF ROME diye bir oyun var bunumn windows 10 çalışanıda var cep telefonunda çalışanıda ben windows 10 da çalışanı için yani pc için çalışan bir hile yapabirseniz sevinirim şiddetle bekliyorum bu oyunun hilesini tr gala ailesinin beni kıpmıcağı ümidiyele iyi çalişmalardiliyorum emeği geçecek olan herkeze.

  4. abi hile programinda tarayiciyi seciyorum basariyla sectiniz diyor ama cheat engineden herhangi bir hareket olmuyor devama basiyorum hileleri aktif etmeye calisinca dogru sekilde aktif edilemedi diyor hep

  5. vikings gone vild oyununa geçenlerde süper bir hile vermiştiniz fakat şimdi çlışmıyor bu hileni güngeli gelse ne güzel olurdu bekliyelim belki gelir diye ümit ediyorm.

    1. güzel kardeşim CoC da hile yoktur anca cihazın rootlu ise xmod kullanırsın oda tuzakları gösterir vs. yani öyle bi basıyım 999999 olsun herşey olayı yok

  6. Facebook farm seasons için su sorunu çekiyorum. Bir çözüm paylaşırsanız sevinirim iyi çalışmalar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(