Crazy Penguin Wars HileleriFacebook Oyun Hileleri

Crazy Penguin Wars Sonsuz Coins Ve Nakit Hilesi


Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlerle Crazy Penguin Wars Sonsuz Coins Ve Nakit Hilesi ile karşınızdayız . 

Crazy Penguin Wars oyunu çılın penguenlerin olduğu rakiplerimiz ile savaşabileceğimiz sevimli bir o kadarda bizleri zorlayan bir oyunudur . Her oyunda olduğu gibi altın ve nakit en önemli etmenlerden biridir . Bu oyunda sizlere sunacağımız açık yöntemi ile sonsuz altın ve nakit sahibi olabileceksiniz .
program gerektirmeyen bu hilemizde siteyede gerek kalmıcak oyunumuza giriş yaparak kolayca yapabileceksiniz . aynı açık ile millionaire city ve bu oyunda hile taktikleri aynıdır . İlk Defa Trgala.com Adresinde Bulunan Bu hilemizi Kaçırmamanız dileğiyle . Hileyi yapmak için hile anlatım videosunu izlemek ve ardından maddeler halinde gerekenleri yapmanızdır . Hile yapımı çok basittir ver Programsız bir şekilde sizlerledir . Kapanmadan yapınız . İyi hileler .


Not : Herhangi Bir Tarayıcı farketmez . Bazı hesaplarda tek sefer çalıştığı olablir tek seferde hızlı bir şekilde yapınız .

Hile Anlatım Videosu


17 thoughts on “Crazy Penguin Wars Sonsuz Coins Ve Nakit Hilesi”

  1. hile çalışmıyor sizin yüzünüzden mevcut param da gitti ayıp be kardeşim . bi hile yapıyosanız deneyin sayfayı yenileyin kalıcı mı değil mi bi görün ondan sonra yayınlayın ayıp be !

  2. hile çalışmıyor para görünsede ilk başta ne kadar varsa üstünüzde o kadar alışveriş yapabiliyorsunuz..sayfa yenilendiği zaman tekrar eski haline geliyor

    1. sebebi basi , oluyor ama işlemiyor… milyoner city de oluyordu oda iptal artık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(