Cower Defense hileleriFacebook Oyun Hileleri

Cower Defense Gem hilesi


Cower Defense Gem hilesi ile karşınızdayız. Yine harika bir hile yine biz:=:)

Sevgili arkadaşlarım ineklerle dolu şirin bir oyunla beraberiz. Amacımız inekleri kullanarak, ki bunlar baya çeşitli. Düşmanı bir noktadan başka bir noktaya gitmesini engellemekteyiz. Bunun için ise karargah içerisinde evlerimizi gerekli binaları kurmalı, bunları geliştirmeliyiz.

Fakat ne yazık ki, oyun inanılmaz zor. Enerji için saatlerce bekliyoruz, para az geliyor, ödüller zor ve karışık bazen gem veriyor. Bunların önüne geçmek için sizlere gem hilesini veriyoruz.


Hilemiz gayet basit. Videoda denilenleri aynen uygulayın. Keyfinize bakın.

Gerekli Program Cheat Engine İndir

Gerekli sayı: 79999998


23 thoughts on “Cower Defense Gem hilesi”

 1. 9milyon gems değile daha az yapamaz mıyız bunu? Yada işimiz bittiğinde sıfırlasak gemsleri? mümkün müdür?

  Not: Ban yedim 🙂

 2. Gayet de oluyor, bende hiçbir sorun çıkmadan çalıştı. 8 ile çarpıp 6 eklemek zor geliyor değil mi ? Sonra ben hile yapamıyorum dersiniz

  Not : Ban yedim 😀

  1. Ban yersiniz yapmayın diyecem de sizin bir şey becerebildiğiniz yok 😀

  2. Zaten İstanbul’a da yarın geldim. 100 ila 8’i çarpıp 6 ile toplayamıyorum…

 3. si funciona a la perfeccion pero el problema que te banean la cuanta ami ya me banearon las 3 cuentas
  ps ese es el riego. 🙁 🙁

 4. TrGala sen yaptında senin hesaptaki gem miktarı oldukça yüksek ve bu nedenle sen arattığında bulabiliyorsun. 80-100 gem ile yaptığımda bile oldukça fazla sonuç çıkıyor. Hileyi yaptım oldu diyorsunuz, geri bildirimlere hiç bakmıyorsunuz. Lütfen daha düşük gem olanlar nasıl bulacak bunu o konuda yardımcı olur musunuz?

  1. 100 gemsin var onu arat. Tabiki 8 ile carpıp 6 ekleyerek. Sonra gems harca. Yeni gmeside aynı o şekilde 8 ile çarp ve 6 ile topla. Nest scan de. Sonuçlar en aza indirginde yap.

 5. sayın tr gala yönecici abilerimiz cower defanse oyununa bu hileyi yaptıtım oldu fakat ertesi gün açtığımda oyun açılmıyor site bana ban yediğimi söyleyen bir mesaj atmış buna bir çözüm varmı varsa sitenizde paylaşırsanız sevinirim yoksada canınız sağolsun her zaman takipçinizim saygılar birde warzone ve jungle heat oyunlarınada bir el atsanız çok uzun zamandır bu oyunlara hile yapılmamaış yapabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler kolay gelsin.

 6. bluestacks app player ile pc de oynanan oyunlarda cheat engine ile nasıl hile yaparız yardımcı olursanız sevinirim

 7. Hile çok güzel oldu Allah razı olsun ama bazı inekler parayla alınıyor ve parayla alınan bitanesini almayınca ilk mapın sonunu geçemiyosun çünkü mapa girince illa onu almalısın diyor sana.Lütfen buna bi çözüm bulun gerçek parayla alınanlar gems ile alınmıyor üstlerinde 22.try 40.try filan yazıyor.

 8. Hilede problem yok, yapınca oluyor ama ertesi gün oyuna girince : “Your account is blocked” 😀

 9. hile olmuyor sayı bir an degisiyor sonra elmasla bir sey aldıgımızda gene elmasımız gidiyor basa dönüyor. oyunun baslangıc 5 elmasa göre yapsaydınız yapabilirdik. videoda tam anlasılmıyor. videoda yanlıs yaptık dogru bastık diyor sasırtıyor ben yapamadım yapan biri duzgun anlatabilirmi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(