Counter Strike SWAT HileleriFacebook Oyun Hileleri

Counter Strike SWAT Sonsuz Mermi Hilesi


Counter Strike SWAT Sonsuz Mermi Hilesi Geldi hemen kapın !

Counter Strike SWAT Mermi Hilesi, Counter Strike SWAT Hilesi, Counter Strike SWAT Hileleri, Counter Strike SWAT Cephane Hilesi için her zaman olduğu gibi türkiyenin 1 numaralı facebook oyun hileleri sitesi trgala’dan ayrılmayın. Counter Strike SWAT Hileleri gibi pek çok oyun hilesi sitemizde hazır nazır sizleri bekliyor gençler ! Ee daha siz ne duruyorsunuz arkadaşlarınıza da duyurun bizi herkes oyunlardan keyif alarak oynamak neymiş anlasın.

Counter Strike SWAT oyunu bildiğiniz Counter Strike oyununun Facebook versiyonu. Hem online olarak oynayabiliyorsunuz hem de facebook üzerinden . İster kendi grubunuzu kurun, ister farklı gruplara dahil olun. Ama Counter Strike SWAT oyununda yapmanız gereken tek şey kazanmak ! Counter Strike SWAT rakibi alt etmeniz için sizlere Counter Strike SWAT Mermi Hilesi veriyoruz. Hile sayesinde Counter Strike SWAT oyununda hem sarjör değiştirmeyeceksiniz çünkü merminiz sabit kalacak hemde sınırsız mermi ile oynanamanın keyfine varacaksınız.

Counter Strike SWAT Hilesi Nasıl Yapılır ?

Cheat Engine programı ile kolaylık ile yapacağınız bir hile olan Counter Strike SWAT Mermi Hilesinde dikkat etmeniz gereken bir kaç husus var.

1. Cheat Engine açın yüklü değil ise Cheat Engine İndir kısmına tıklayın.

2. Oyunu açın ve herhangi bir bölüme girin.

3. Oyunda biraz mermi harcayın ama sahip olduğunuz tüm silahlardan harcamalısınız.


4. Cheat Engine Value Type kısmını Array Of Byte yapın wiritable kısmını da nokta haline getirin. Hileyi mozilladan yapanlar Plugin-container.exe yi seçin. (detaylar video da )

Gerekli Kodlar ;

ARATILACAK KOD : 89 48 28 8B 47 14 83 EC 0C

DEĞİŞTİRİLECEK KOD  : 90 90 90 8B 47 14 83 EC 0C

Şimdi oyuna dönün ve merminizin hiç azalmamasının keyfine varın.

Hile Anlatım Videosu

Counter Strike SWAT OYNA


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(