Cooking Tale HileleriFacebook Oyun Hileleri

Cooking Tale Oyunu Sonsuz Coins Hilesi


Cooking Tale Hilesi , Cooking Tale Hilesi , Cooking Tale Coins Hileleri , Cooking Tale Sonsuz Coins Hilesi , Cooking Tale Harika Hile Trgala.com Adresinde Sizlerle Birlikte .

Oyunumuz “Simülasyon Oyunları” kategorisinde yerini almaktadır. Oyunumuz henüz çok yeni olmasına karşın gerçekten çok iyi emek harcanmış ve oyun hemen dikkatleri üstüne çekti. muhteşem grafikleriyle göz dolduran oyun içi efektleriyle hemen kendisini diğer rakiplerinden sıyrılıyor.Kısaca oyunumuzdan bahsedecek olursak Oyunumuzdaki amaç girdiğimiz bölümlerde müşterilerimize yemek vermek , içecek vermek yani isteklerine karşılık vermektir. Bu tabi her zaman kolay değildir. Artan müşteriler geç pişen yemekler müşterinin memnuniyetini kaybetmesine sabrının taşmasına neden olur. Buda elde edeceğimiz geliri düşürür Fakat Her Ne olursa olsun Bu Hile İle bolca Coins Sahibi olabileceksiniz .

Not : Chrome Aktif Edilmiyorsa Tarayıcı Değiştirerek Deneyiniz .

Hile Güncelleme Tarihi : 17 03 2016


Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Cooking Tale Gerekli Dosya İndir

Cooking Tale Gerekli Dosya Alternatifi İndir

Cooking Tale Hile Anlatım Videosu


4 thoughts on “Cooking Tale Oyunu Sonsuz Coins Hilesi”

  1. hile doğru şekilde aktif edilemedi diyor diğer hilelerde de öyle ben sorunun bende olduğunu düşünmüyorum eğer öyleyse biri bana bu sorunu niçin yaşadığımı anlatabilir mi?

    1. mozilladan açtım tarayıcınızı başarıyla seçtiniz diyor ancak hile aktif edilemedi yazısı çıkıyor hem flashplayer seçeneğini hem plugin seçeneğini denedim pc ile alakalı olabilir mi xp kullanıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(