Contract War hileleriFacebook Oyun Hileleri

Contract Wars Hile 18 Mayıs


Contract Wars hileniz güncellendi! Artık kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Güncelleme: 18 Mayıs 2014

Bilmeyenler vardır belki. Contract wars oyunu şuan en çok oynanan online oyunlardan birisi. Eline silahı al ve öldür üzerine kurulu büyük savaşların yaşandığı ister tek kişilik isterseniz takımlı savaşlı harika bir oyun. Tabi ki oyunumuzda rakibi göremediğimiz için kıytı köşelerde saklanmış rakipler can sıkabiliyor. Hatta oyun boyunca bir köşede saklanan bu şahıslar en iyiler arasında yer alıyor.

İşte hilemiz burada başlıyor. Artık rakibiniz saklanamaz. Artık kimse sizden saklanamayacak her taşın altını görmeniz mümkün =) İster küçük haritada isterseniz oyunda rakibi rahatça görebiliyosunuz. Böylece istediğiniz rakibi tenhada kıstırmanız mümkün=) Trgala varsa oyun ayrı bir güzel.

Hilemize geçelim: Verdiğimiz programı indirin. Oyuna giriş yapın programdan plugins-contanner.exe seçiniz. (Dikkat mozillada sorunsuz çalışıyor diğer tarayıcılarda sorun çıkabilir. ) Bir diğer sorun ise bazı bilgisayarlarda 2 tane plugin-cıntanner çıkmakta. Bu gibi durumlarda görev yöneticisini açın (Ctrl + Alt + delete  tuşuna basıp) İşlemelrde 2. olan plugins-contanneri kapatın.) Daha sonra programda devam ede basın ve kutuları işaretleyin. Bukadar basit.


contact 3

Cheat Engine Olmadan Dosya Çalişmaz : TIKLA

Gerekli Dosya : TIKLA

Video eskidir yapılış aynıdır.

Video linki: http://www.youtube.com/watch?v=8EZ4FDDJwzE


7 thoughts on “Contract Wars Hile 18 Mayıs”

  1. HİLEYİ GÜNCELLEYİN BİDE ŞU KARŞI TAKİM OYUNCULARINI MAVİ RENKTE DEGİLDE BAŞKA Bİ RENKTE OLSUN KENDİ ADAMLARIMIZLA KARIŞTIRIYORUM :D:D:D

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(