Contract Wars HileleriFacebook Oyun Hileleri

Contract Wars hedef hilesi


Contract Wars hedef hilesi ile beraberiz.

Oyunumuz bilindiği üzere hedef alamama oyunu =) Sizlere verilen mause boyutu içine rakibi sığdırmaya çalışıyoruz. Fakat sizlere vereceğim program ile artık nokta şeklinde sizlere sunulacak. Bu sayede hedefi ıskalama şansınız yok. Düşmana ölüm!

Şimdi bazıları merak etmiştir nedir hedef? Aslında videoda gösterdim. Fakat isteyenlere kullanımı bir kez de yazılı anlatayım. Öncelikle oyunumuzu başlatalım. Bölüm farketmiyor. Daha sonra Programımızı çalıştıralım. Ve noktayı istediğimiz gibi ayarlayalım.

Dikkat etmeniz gereken tam ekranda sorunlar çıkarabiliyor. Programı ayarladıktan sonra o hedefin ortasına sol tık yapmanız yeterli. İlk tık yaptığınız yere nokta yerleşecektir. Haydi hileye geçelim.

Gerekli program: TIKLA


Dikkat programda sorun yoktur bazı virüs programları engelleyebilir.

contact-wars-hile

 

 


11 thoughts on “Contract Wars hedef hilesi”

  1. Bu hileyle adamların yerini gösteren hileyi birleştirirsek çok güzel olur aslında ama sanırım adamların yerini gösteren hile fix yemiş.

  2. Hile için teşekkürler. Ya top eleven için artık hile üretmiyorsunuz oyunu bıraktınız mı yoksa? 🙂

  3. ya arkadaş zaten düşmanı görsek hedef alması kolay bize eskisi gibi düşmanın yerini gösteren hile lazım. bunlara hiç gerek yok.

    1. Arkadaşım hileler artık benim bilgisayarımda olmuyor neden acaba ?? sizin dediğinizin aynısını yapıyorum mesela cafeland hileleri lütfen cevap verin ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(