Oyun Tanıtımları

Command & Conquer Oyun Tanıtım


Merhaba Trgala Ailesi Bu Tanıtım Konumuzda Tarayıcı Tabanlı MMO Oyunu Olan Command & Conquer Oyun Tanıtımı Sitemizde Sizlerle Olacak . 
Tarayıcı tabanlı, oynaması bedava, strateji MMO oyunu Command & Conquer Tiberium Alliances, Command & Conquer evrenine yeni bir boyut katıyor. Oyun mobil cihazlarda da oynanabiliyor.

Üs kurup,kaynak üretimini en üst düzeye getirmeye çalışacak,PvP ve PvP için yeni savunma taktikleri geliştireceğiz.Bu oyunda en önemli şey Tiberium ve bunun için büyük savaşları kordine etmek,destek vermek ve almakta altın kural.


Global Savunma İnisiyatifi (GDI) veya Nod Kardeşliği’ni seçip Tiberium adına savaşlar vereceğiz .Her iki grup da 20’yi aşkın özel birlik, 14 bina ve zorlu bir oyun mekaniğiyle kendi arayüzüne sahip.

İttifaki demokrasiyle sosyal ağlardanda arkadaş çekerek yeni bölgeler fethedip yeni birimler elde edebiliriz.

Kaynak toplayarak, düşmanları yenerek ve dinamik olarak güncellenen haritadaki yeni bölgeleri ele geçirerek hükümdarlık alanımızıda geliştirebiliriz.Savaşa dalmak için tek yapman gereken oturum açmak. Son derece yenilikçi oyun mekaniği, saldırı ve savunma aktivitelerini kolayca planlamanı ve bütün savaşı direkt olarak canlı izlemeni sağlıyor! Command and Conquer Tiberium Alliances için oyuna kaydolun ve tarayıcınız üzerinden bu zevkli oyuna başlayın.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(