Oyun Tanıtımları

Combat Arms Oyun Tanıtımı


Trgala Oyun Tanıtım Kategorisinden Tüm Takipçilerimize Merhaba

Bugün Tanıtım Konusu Olarak Combat Arms Oyununu Ele Alıyoruz . Umarım Beğenirsiniz . 

Combat Arms, Güney Koreli Doobic Studios ekibi tarafından geliştirilen ve Nexon tarafından yayınlanan ücretsiz çoklu çevrimiçi bir savaş oyunudur.

Combat Arms‘ta gözlük, şapka gibi giyim eşyalarını kullanarak karakterinizi özel bir görünüme kavuşturabilir, aynı zamanda susturucu, dürbün, şarjör gibi yardımcı saldırı aletleri kullanarak silahınızı istediğiniz şekilde modifiye edebilirsiniz.

Oyunun diğer bir güzelliği ise video çekme özelliğinin bulunmasıdır.İsteğe göre çektiğiniz videoyu direkt Youtubeye gönderme şansınız da bulunuyor.Klan sistemi sayesinde bulunduğumuz klanın seviyesine göre özel silah araçları elde edebiliyorsunuz.Tabi kendi silahımızı yapmakta mümkün..Oyunda ayrı ayrı birbirinden farklı 12 adet mod bulunmaktadır.Bu modlar:

Elimination (Yok Etme):
Oyunun klasik ve en çok oynanan modudur. Bu modda iki takım vardır (Alpha-Bravo). Takımlar birbirlerini yok etmeye çalışırlar (DeathMatch). Modda öldükten 3 saniye sonra yeniden doğarsınız.

Elimination Pro:
Elimination gibidir tek farkı roundlu olmasıdır. 2 takım savaşa başlar herhangi bir takımdaki bütün kişiler öldüğünde diğer takım kazanır ve bu böyle devam eder.


One Man Army (Tek Kişilik Ordu):
Bu modda herkes tek olur ve önünüze geleni öldürmeye çalışırsınız. Öldükten 3 saniye sonra yeniden doğarsınız.

Search & Destroy (Bul & Yoket):
Bu mod iki takım halinde oynanır. Bir takım belirli bölgeyi bombalamaya çalışır. Diğeri ise buna engel olmaya çalışır. Bu modda öldükten sonra roundun bitmesini beklemek zorundasınız.

Capture the Flag (Bayrak Kapma):
Bu mod da iki takım halinde oynanır. Göreviniz karşı takımın bayrağını alıp kendi bayrağınızın yanına getirmektir. En çok bayrağı getiren kazanır.

Spy Hunt (Casus Avı)

Fire Team:

Bu mod bilgisayara karşı oynanır. Göreviniz bilgisayarın yönettiği oyuncuları öldürerek kaçış bölgesine ulaşmaktır.

Quarantine Mode (Karantina Modu):
Bu mod bir devrim niteliği taşıyabilir. Çünkü MMOFPS’lerdeki ilk zombi moddur. Oyunun en zevkli modlarından biri olan Quarantine Modda round başlangıcında 10’dan geriye sayılır. Geri sayım bitince oyunculardan 1 veya 2 kişi Zombi olur. Zombiler 2 dakika içinde diğer oyunculara hastalık bulaştırıp zombi yapmak zorundadır. İnsanlar ise zombiler çok dayanıklı olduğu için ya saklanmak zorunda ya da hep birlikte çalışmalıdırlar.

Yeni Tanıtım Konularının Eklenmesi Ve Bol Paylaşımlar İçin Sitemizden Ayrılamamnız Dileğiyle İyi Günler.
Combat Arms


1 thought on “Combat Arms Oyun Tanıtımı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(