Android Clumsy Ninja HileleriAndroid Oyun Hileleri

Clumsy Ninja Level Hilesi


Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Clumsy Ninja oyununda  Level Hilesi İle Karşınızdayız . 

Ninja Saga ve Benzeri Olan bu oyunda Sizlere Sonsuz Elmas Ve Altın Hilelerini Vermiştik Şimdi İse Seriyi Tamamlayalım . Level Hilesi İle Level Atlayacak . Rakiplerinizi Ve İstediğinizi Kişiyi Rahatça geçebilecek Ve Farkınızı Her Zaman Ortaya Koyacaksınız . Bu Oyunda Kendi Ninjamızı Eğiterek Ona Gerekli İtemler Alarak Ve Bir çok elmas ve para harcayarak geliştirebiliyoruz . Fakat Her oyunda olduğu gibi altın  veya elmas zor kazanılmaktaydı biz hilesini verdik eğer hazırsanız Sıra Level Hilesinde . Bu Level Hilesini Yaparak Kolayca Bölümleri Geçebilecek ve gerekli Bazı Itemlerin de Kilitlerini açacaksınız .
Clumsy Ninja Oyunu  Kitle Bakımından Cidden Büyük bir kitleye Sahip Belki çoğunuz bilmiyordur fakat 100 bin oynayıcı kitlesi bulunmaktadır . Bu hileyi İster Telefondan İsterseniz Bilgisayar İle Bluestacks programını kullanarak Her zaman ki gibi  program ile  bu hileyi yapabileceksiniz . Yapımı basit Olan Bu Hileyi Kolayca Yapabileceksiniz . Tek Yapmanız Gereken Hile Anlatım videosunu İzlemek Ve Ardından Gerekli Programlar Doğrultusunda Adım adım Hilemizi Uygulamaktır . Clumsy Ninja Oyununda Level Hilesi İçin Videomuzu İzlemeniz Yeterlidir .

 


BlueStacks İNDİR 

Hile Anlatım Videosu


4 thoughts on “Clumsy Ninja Level Hilesi”

  1. Yha Trgala bende Bluestack’taki bazı oyunlar Örn: Benim Tom , angela Felan oyunlar hep yarıda kalıyor ve acılmıyor ama eskiden acılıyordu Bi Çare ve bi yardım edin .

    Bide Freedom nedir ? Oburunde Freedom İndirdim bende calısmadı ? Yardım Edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(