Clash of WarFacebook Oyun Hileleri

Clash of War – Locker Blue Hilesi


Clash of War – Locker Blue Hilesi

Rakipsiz Tek Hile Sitesinden Herkese Merhaba Arkadaşlar .
Clash Of War Oyunumuzun İlk Önce Biraz Tanıtalım Ardından Sitemizde Ve Ülke Olarak İlk Defa Ve Bizlere Özgü Yazılımıyla Yani LockerBlue İle Harika Hile Karmasını Keşfe Çıkalım. Şimdiden Eğlence Başlasın O Zaman;

Clash Of War Oyunu Bildiğiniz Üzere Yeni Bir Oyun Ve Strateji Olarak Baya Tutulacağını düşünebiliriz.
Gerçek Zamanlı Savaş Oyunu Olan Clash Of War Harika Altyapı Ve Grafikleriyle Sizlerin Beğenisini Kazandıracak Gibi Duruyor. Oyunda Bir Çok Server Var Ve Her Geçen Gün Kitle Artıyor Ve Yeni Serverlar ve Oyuncular İçin Yeni Güncellemeler Geliyor Diyebiliriz. Oyunda Kara – Hava Kuvvetleri Gibi Bir Çok Saldırı İçin Etmenler Var Bunlar İçin Bir Süre Bekleseniz Bile Global Anlamda Harika Oyun Keyfi Veren Bu Oyun İçin Beklemeye Değer Lakin Bir Süre Sonra Sıkıcı Olacak Ve Saldırı Yapmak İçin Birlik Üretmek Gerekebilir. Oyunda ki Birlikleri Üretmek Belirli Bir Materyal İhtiyacına Gereksinim Duyuyor Ve Bir Süre de Birlik Üretimi İçin Zaman İstemektedir. Oyunda ki Bir Çok Klan Türü Topluluklar da Kurulmaya Başladı Ve En İyi Seviye de Olan Kişiler Bile Şuan İçin 30. Seviyedeler Vereceğimiz Yazılım İle 5-6 Saat İçinde 20. seviyeye Kadar Ulaşabileceksiniz. Oyuncu Kitlesinden Bahsedecek Olursak Şimdiden Aylık +50.000 Oyuncuyu Geçmiş Durumda Ve Hile Olarak Hiç Bir Yerde Hilesi Yok. Bu Demek Oluyor ki Trgala Devreye Giriyor. Evet Şimdi Biraz Hileden Konu Geçelim. Tamamen Trgala Yazılımı , Kalitesi , Güvenirliği Ve Özgün Hile Karması İle Sizlerle Beraberiz.
Hilenin Asıl Amacı Sizleri Oyun İçinde Gelişmenizi Engelleyen İlk Etmen Zamanı Ortadan Kaldırıyoruz. Bina Geliştirmeleri Çok Materyal Harcamamıza Yol Açıyor Ve Her Türlü Gelişim İçin Günlerinizi Alacak Bir Olay Biz Bu Olaya Artık Son Bulduruyoruz. Nasıl mı ? Çok Merak Ettiniz Biliyorum Yavaş Yavaş Hileye Geçiş Yapıyoruz.

Not : Arkadaşlar Hile Uzun Süre Dayanmayacaktır. Çok Geç Kalmadan Gerekli Kullanımı Hızlı Bir Şekilde Yapınız.

Not : LockerBlue Trainer Yeni Güncellemesi İle Artık Şifre Sekmesine Gerek Kalmıyor Şifreyi Dilediğiniz 2 Rakamı Yazabilirsiniz. Ayrıca Oyunu Açtığınız Tarayıcı (Chrome veya Mozilla)’da Sadece Oyun Açık Olmasına Özen Gösterin. Tarayıcı Doğru Seçilmez İse Hile Yaparken Hata Alabilirsiniz. Ve En Önemlisi Bu Yazı Haricinde Sizler İçin Birebir Anlatım Yaptığımız Hile Anlatım Videomuzu İzlemeyi Unutmayın. Tüm Soru İşaretleri Kalkacaktır. Trgala Keyifli Oyunlar Diler.   (Bu Hile İçin Güzel Yorumlar Şelale Olsun İyi Eğlenceler)


Eğer Bu Hile İle Çok İleri Düzey Bir Oyuna Sahip Olursanız Klanınıza Bizi de Çağırın 😉

Download Link:
————————————————————————————————————

LOCKER BLUE İNDİR

Download Locker Blue Zippyshare


———————————————————————————————————–
Watch video :


11 thoughts on “Clash of War – Locker Blue Hilesi”

    1. Locker Blue kesinlikle temizdir.Daha iyi antivirüs yazılımı kullanın. Yanlış uyarı alıyorsunuz.

  1. League Of Angels II oyununa hile yapabilir misiniz acaba? Sizin de dikkatinizi çekmiştir oyunu binlerce kişi oynuyor ve acayip para kazanıyorlar adamlar. Şunlara bir dur desek artık 😀 Ben bile 100 tl civarı verdim 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(