Android Clash Of Clans HileleriAndroid Oyun Hileleri

Clash Of Clans Yeni Hile


Android Oyun Hileleri , Android Clash Of Clans Harika Yeni Hile Pvp Konusu ile Trgala.com Adresinde Sizlerleyiz . 

Supercell tarafından türetilmiş Şuan İçin Android Oyunlarının En Sağlamları Ve Herkesin Bildiği Bir Oyundur . Supercell Tarafından Yapılan Bu  çok oyunculu, gerçek zamanlı, freemium, çevrimiçi strateji oyunu. Clash of Clans oyununda, oyuncular saldırganlara karşı kendi köylerini korumak için çeşitli savunma mekanizmaları inşaa ederken, aynı zamanda saldırma amacıyla da asker üretirler. Oyuncular, 50’şer kişilik gruplardan oluşan klanlara katılabilir, topluluk olarak ve klanların kendi içlerinde çevrimiçi sohbet ederek, klan üyeleri birbirlerinin kalelerine asker gönderebilirler. Clash of Clans, öncelikli olarak çok oyunculu (multiplayer) bir strateji oyunudur. Oyuncular altın, iksir, yeşil taş, kara iksir gibi elementler vasıtasıyla oyunun kurulumunda gelen basit bir başlangıç anlatımıyla birlikte köylerini kurmaya başlarlar. Kurdukları binaların seviyesini yükselten oyuncular, bu sayede yeni öğelerin kilidini açar ve yeteneklerin gelişmesini sağlarlar. Saldırının yanı sıra akıllı bir savunma stratejisi geliştirilmesi gerektiren oyunda, diğer oyuncular köye saldırabilirler. Bu nedenle saldırı kadar savunma da oyunda önemli bir yer tutar. Saldırı için kışlada askerler yetiştirilir ve oyunun sonraki safahatinde kurulabilen laboratuvar ile askerlerin seviyeleri geliştirilerek iyileştirilebilir. Bugün Sizlere Vermiş olduğumuz Hilede PvP Olarak Sadece hileler Arası Oynanan Bir Dosya veriyoruz Videonun Açıklama Kısmından Ulaşabilirsiniz .


Diğer Clash Of Clans Hileleri İçin Tıkla

Diğer Android Oyun Hileleri İçin Tıkla 
Not : Android Oyun Hilelerinde Gerekli Program Ve Dosyaları Videonun Açıklama Kısmından Ulaşabilirsiniz .


33 thoughts on “Clash Of Clans Yeni Hile”

  1. Hile Makalesini Düzgünce Okuyunuz . Okumadan Hile Yapmaya Kalkarsanız Yapamazsınız .

   Not Bölümünde Videonun Açıklama Kısmından Ulaşabileceğiniz Yazmaktadır .

   ByLoressima

 1. Kardeşım biz biliyoruzki trgala bileşimi kendi yapar öbürleri çalar bi video bile çekmeye usenırler videoyu da koyarlar bıbalıntıdır bıle yazmaya uşenirler ben sizi senelerdir rakip ediyorum ve buna şahidim ama sizden bir isteğim var kale savaşı oyununa da bır bakarsanız cok sevinirim

 2. Trgala bu hileyi Bluestacks e yükledim ama oturum açılamadı hatası alıyorum milyonkez denedim olmadı

 3. siz elinizden geleni yapıyorsunuz . başkalarının sözlerine kulak asmayın . bu site olmazsa diğerleri hiç siteler hiç bişi yapamaz hersi trgala dan alıntı . maden o kadar çok istiyorsunuz hileyi ; hile nasıl yapılır yazmış siteye siz uğraşında koyun siteye olmazmı .

  1. Hey Azına Sağlık Kardeşim . Kötü & Küfürlü & Argo Kelimelerden Oluşmayacak Her Cümle İle Eleştiriye Açığız . Sayfaya Yazabilirsiniz .

 4. Tamamen safsata hile falan değil oyun sunucusu değişiyor sadece.
  Trgala eskiden daha iyiydi rakipsiz mükemmel süper hikaye oldu bunlar.
  Reklam olmasın vermek istemiyorum ama kendinize gelin çok daha güzel siteler çıktı.

  Kimseyi dinlemiyor dalga geçiyorsunuz. Bence hileleride siz yapmıyorsunuz çalıyorsunuz.

  Bu yorumunda onaylanmayacak biliyorum.

  1. Yorumun Onaylandı !

   Hileyi Trgala.com Yapar Diğer Ezik Hile sitesi Olmaya Çalışanlar İse Trgala’dan Çalar Trgala Hile Vermezse O elinde Kullanacağın hile de Olmaz . Bunu Aklına Sok . Supercell Firmasına Ancak Server Eklenir Ekledikce Sizlere Veriyoruz . Eğer Olurda Clash Of Clans Hilesi Bulursan Eğer Server Haricinde Gerçeğe İşleyecek Buyur Ben Buradayım Sizden Bizzat Alacağım . Trgala Hile Çalmaz Üretir . Trgala ‘da Gördüğün Onca emek Ve Üretilen Hilelerin Çoğu Türkiye’de Olduğu Gibi Dünya Çapında Ve İlktir . Bir Daha ki Kötü Yorumunu Kendine Saklaman Ve Bu Geri Kafalılığın İçin Yapılan Bu Hileden Dolayı Bizzat Özür Diliyorum . İyi Günler . ByLoressima Kainatın En İyi Hile sitesi TRGALA İYi Hileler Diler .

  2. Peki okadar iyisiniz ve hatta kainatta siz den iyisi yoksa sorularımıza cevap verin tek isteğimiz bu….

  1. Not : Android Oyun Hilelerinde Gerekli Program Ve Dosyaları Videonun Açıklama Kısmından Ulaşabilirsiniz .

   Nice göz bro Nice göz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(