Programlar

Cheat Engine İndir


Açık kaynak olarak geliştirilen oyun modifiye aracı Cheat Engine ile hile yapmak daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu oyun hile programı ile Windows altında çalıştırdığınız oyunlar üzerinde değişiklikler yaparak isteğinize göre oyun özellikleri belirleyebilir ve oyunları zorlaştırabilir ya da kolaylaştırabilirsiniz.

Cheat Engine İndir

Alternatifi İndir

( Bu sette tüm cheat engine sürümleri yer almaktadır. Eğer indiremezseniz googleden aratıp indirebilirsiniz.

Okuyunuz: İndirmek için yukardakı programı indire basın.Çıkan ekranda sağdaki download on slow speed yazana basın.Bekleyin ve en altta çıkacak olan  after yazısıyla başlayana basın.Wait for Your turn yaızının altındakının bitmesini bekleyin ve  indirin.

Mesela 100 can puanı ile oynamak size çok kolay geliyorsa artık oyunları 1 can puanı ile oynamayı deneyebilir ve kendinizi test edebilirsiniz. Ayrıca bu tür değişiklikler dışında Cheat Engine içerisindeki diğer kullanışlı araçlar ile gelişmiş bilgisayar oyunlarında, Internet Explorer, Mozilla Firefox vb. diğer tarayıcılar üzerinden oynadığınız tarayıcı oyunlarında, Flash oyunlarda, FarmVille gibi Facebook uygulamalarında ve normal uygulamalarda hile yapabilir, hatta hataları ve sorunları bile düzeltebilirsiniz.(Trgala)

Program içerisindeki memory scanner (hafıza tarayıcı) ile oyun içerisinde kullanılan ve değiştirilmeye uygun olan değişkenleri hızlı bir şekilde tarayıp belirledikten sonra bunları yine Cheat Engine üzerinden değiştirebilirsiniz.

Diğer yandan hata ayıklayıcı (debugger), çevirici (assembler) ve ters çevirici (disassembler), hız hilesi (speedhack), trainer oluşturucu, direct 3D işleme araçları, sistem kontrol araçları ve daha fazlası ile birçok özelliği ve seçeneği modifiye edip kullanabilirsiniz

>

heat engine ile mucizeler yaratan ekibimizin başında yer alan trgala anlatımıyla sizlere hile öğretiyoruz.Tamamen ücretsiz olan bu eğitim sizlerin kendi hilelerinizi üretebilmeniz ve daha eğlenceli hale getirebilmeniz için bir fırsat. Videolar tamamen eğitime yönelik olmakla beraber lütfen sırasıyla izleyiniz. Bugün yayınlanan bideo Cheat engine programına giriştir.

 1. Anlatım: Trgala
 2. Hileci yaşı: 4. sene
 3. Rütbe: Dört yıldın dünyaca tanınan en iyi hileci.
 4. Site rütbe: Baş admin

————– Bölüm 1: Giriş ————–

Binlerce video ortalıkta geziyor. Sözde  sizlere hile öğretmeye çalışan fakat birbirinin kopyası olan, sadece rakam arat değiştir üzerine boş şeyler.Sizlere cheat engine programını basite indirerek analtmaya çalışanlar aslında bu yeri dolmayacak programa haksızlık etmekteler. Bilindiğinin aksine detaylı ve bir çok yerde kullanılabilen, esnek güvenli bu programı boş göstermek haksızlıktır. Peki ya dolusu nedir? Ne var bu eğitimde?

İşte sizler için hazırladığımız içerik;

A) Cheat engine giriş
1- Cheat engine’yi tanıyalım

2- Özel bölüm analizleri

3- Sekme türevleri ve kullanılması

4- Kodlara giriş.

B) Hile yapımı

1- Hile’ye giriş.

2– Hilenin yapımı ve uygulaması


3- Kod bulma ve uygulama

4- Triner yapım uygulaması.

Normal bakıldığı zaman, kolay gelen fakat videoyu izledikçe sizlere derin bilgiler yükleyecek olan eğitim videosu 1. bölümde daha çok ürkütmemek nağmına tanıtım ve kodlara alışma süreci gösterilmektedir. Hile yapabilmek için terimleri, kodları, özel bölümleri bilmek çok önemlidir. Tabi ki sadece bunlar yetmez. Aşağıdaki durumlarda tamamlayıcı olmasa da devamı niteliğindedir.

Örnek: *x8+6 ve all / 2 = 4byt veya double durumları nedir? İşte bunlar çok önemli bulgulardır. Videoda baştan sona bu tür bilgiler içermektedir.

Cheat engine nerelerde geçer?

Bildiğinizin aksine birçok sektörel olguya müdahale edilebilir. Örnek; Bilgisayar oyunları hileleri, Bilgisayar oyunlarını türkçeleştirmek (String) , Programları editlemek (3D3 mod), Oyunlarda hata ayıklama ve bilgisayar uyum performans ayarıları, Flash oyunlar (2,4,8 kombinasyonu)

Örnek yaptığım bazı uygulamalar; Windows xp ingilizce den türkçeye geçiş, Henüz hilesi çıkmayan oyunlara hile yapmak (PC), Bazı yabancı programları türkçeleştirmek ve kullanılabilirliğini arttırmak, Bilgisayar hızının %80 seviyeden üste çekilmesi, Gereksiz ram kullanan programların kullanım limitini azaltmak. On bilerce flash uygulamaya hile ve edit. Editler genellikle bilgisayarınıza indirilebilen flash oyunlar, hileler ise bilinen facebook oyun hileleri.

Eskiden denenen hileler, 2006 Knight online hız hilesi, 2007 almeha  (Browser oyun) Süre ve kaynak hilesi, Travian sur hilesi (3 aylık süreyle kullanılabilirdi.) Mynet normal okey ve bilgi yarışması hilesi (Java to flash eklentisi gerekir.) Teknosa çekiliş 3. sırası, Milliyet yılbaşı yarışması 5. , Bunun dışında bazı yarışmalarda gerçek ödül kapmak ( 1 adet tablet, 1 adet cep telefonu, BP akaryakıt 500 tl, Teknosa bin tl hediye çeki). Bunun dışında yüzlerce kullanım alanında işime yaramıştır.

Tabi ki bunlar zamanla yapılan uygulamalar ve deneme yanılma ile mümkün olmaktaydı. Ta ki sizlere bu bilgileri aktarana kadar. 3 video sonra emin olun azimli iseniz cheat engineyi su gibi içip en iyileri hedefleyeceksiniz. Peki neden bunu deşifre etme ihtiyacı duydum? Biz bu işe bilindiği gibi hobi olarak başladık ve meslek olarak devam ettik. Fakat yaş ilerledikçe oturum sürelerimiz kısaldı. Hayat koşturmacası içerisinde vakit bulamadık. Şuan istense binlerce oyun hilesi bir ayda verilebilir. Fakat bunların videolarını çekmek dosyalarını hazırlamak gerçek anlamda bir işkence. Sizlere sunulan bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirin.

Diğer özel hile anlatımları
1- Cheat engine (2. bölüm) (Yakında)

2- Cheat engine (3. bölüm) (Yakında)

3- Charles Debug  (Yakında)

4- Fiddler 2 (Yakında)

5- Wpe Pro (Yakında)

Hile yaratma dökümanları

1- Swf edit. (Oyun dosyalarını editlemek.

2- SWF Decompiler kullanımı.

3- Hile programları editlemek, tam sürüm özel açılım

4- Trainer yapım dökümanlarını yaratmak.

5- Exe dosyalarını yaratmak (Bilgisayar ve diğer oyunlara hile yapabilme & Bunları uygulayabilme)

 

Haydi anlatımımıza geçelim. Videoyu izleyemeyen ve farklı yollarla girenler için youtube linkinede veriyoruz.

Youtube linki: .youtube.com/watch?v=HsU7M8N6x9M

[youtube id=”HsU7M8N6x9M” width=”600″ height=”350″]


94 thoughts on “Cheat Engine İndir”

 1. yaa cheat engine 6.4 ü indirdim virüs çıktı ağ hatası dedi ve karantinaya alındı temiz bir link atar mısınız?

 2. videonun sonu nereye bağlanacak diye bekledim ücretli 3.video:)))) üstad önemli olan insanlara ücretsiz paylaşman bu programda prof olmadığın belli yılların birikimiyle biyere gelmişsin.. tabiki sana para vermek veya takip etmek zorunda değiliz ama olayı paraya dökünce videoda bahsettiğin çakallardan bir farkın kalmıyor. saygılar.

 3. Hocam iyi günler. Programı az çok bi şekilde istediğim düzenlemeleri yapabilicek kadar anladım. Fakat şöyle bir sorunla karşı karşıyayım. Oyunumda altın oranımı yükseltmek istiyorum. Görünürde başarıyorum da ama kullanmaya geldiğimde örnek veriyim; normalde 400 altınım var bunu program sayesinde 5000 e çıkarabiliyorum. Fakat sonrasında bu 5000 altından 100 ünü kullanmak istediğimde tekrar 400den düşüp 300 altınım kalıyo. Bunun sebebi oyunla mı ilgilidir yoksa benim mi yanlış yaptığım bir şey var? Şimdiden teşekkür ederim.

  1. Bazen Cheat Engine’in erişemediği yerler de vardır 🙂 Cheat Engine orada tıpkı “Öğeyi Denetle” görevini yapıyor. Ancak asıl bilgi oyunun sunucusunda. Her oyunun sunucusuna erişemezsin hele ki milyon dolarlık bir sunucu ise 🙂

 4. s.a league of elites hilesini yapmaya çalışıyoruz fakat beceremiyoruz bilgi verebilrseniz yardımcı olursanız sevinirm teşekkür ederim

 5. ben need for speed worl hilesini rica ediyorum facebook oyunu değil ama lutfen yap bu arada seninle iletişime nasıl geçebilirim

 6. programı indirmye çalıştığımda başka sayfalara yönlediriyor ? yardım edeblilr misiniz

 7. slm admın senle nasıl ıletısıme gececegımı bulamadım. bır ırcam olacak clash of klan oyunun hılesını bulurmusun. facebook oyunu degıl androıd. ama senın hakından gelmeyecegın ıs yoktur bılıyorum pc dede oynalıyor.meıl adresımı cevap yazarsan sevınırım.

 8. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN.

 9. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN

 10. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN.

 11. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN

 12. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN.

 13. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN

 14. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN.

 15. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN

 16. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN.

 17. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN

 18. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN.

 19. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN

 20. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN.

 21. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN

 22. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN.

 23. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN

 24. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN.

 25. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN

 26. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN.

 27. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN

 28. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN

 29. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN.

 30. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN

 31. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN.

 32. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN

 33. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN.

 34. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN

 35. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN.

 36. goodgame gangster Hilesi yapar mısın abi : Altın + Para + enerji HİLESİ YAPAR MISIN ABİ LÜTFEN

 37. cheat engineyi indirdim
  process listi açtım
  flash player plugin yok
  ama bilgisayarımda son sürümü yüklü
  lütfen yardımcı olun

  1. kardes eğer chromekullanıyorsan farklı bir yöntem var oyunu en sonaçtıysan en sonuncu process i seç

 38. Abi aslında o oyunda yaptığın hileyeyi trainerdede kullanmıştın yani sonsuz mermei video için teşekürler artık oyunda sonsuz coinim var ve her şeyi alabiliyorum çok sağol abi :))))))

 39. TRGALA ilk videoyu onlarca kez izledim az çok bana yardımcı oldu ama 2. ve 3. videolarıda istiyoruz yada ben bulmadım 2. ve 3. videolarıda koyarsan çok seviniriz

 40. TRGALA ilk videoyu onlarca kez izledim az çok bana yardımcı oldu ama 2. ve 3. videolarıda istiyoruz yada ben bulmadım 2. ve 3. videolarıda koyarsam çok seviniriz

 41. bende şöyle bir sorun var:hileyi yapıyorum birkaç sn sonra tarayıcı çalışmayı durduruyor (tarayacım Internet Explorer)

 42. selam trgala video için çok teşekkürler bilmediğim 1 bölüm vardı onu öğrettin allah razı olsun bu arada son bölüm kaç para civarı olur para biriktireceğimde 🙂 neyse zamanını almiyim.(fiyat bilgisi k4307@hotmail.com atarsan sevinim.

 43. çok başarılı bir video olmuş tbrklr yeni videoları sabırsızlıkla bekliyoruz yeni video ne zaman çekılecek acaba?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(