Car Stories HileleriFacebook Oyun Hileleri

Car Stories Altın ve seviye hileleri


Car Stories hilesi mi arıyorsunuz? Doğru adrestesiniz.
Bilmeyenler vardır belki trgala.com adresi dünyanın en iyi hilesi sitesi. Sizlere bir güzel hile daha veriyoruz hemde Dünya’da ilk kez siz kullanıcılarımıza. Hilemiz carstories altın, seviye ve özel parça hilesidir. Bu hile sayesinde istediğinizi alabilir istediğinizi gözünüz kapalı satabilirsiniz. Kendinizi baştan yaratacaksınız! rakipleriniz ise bön bön kalacaktır=)
Oyunu bilmeyenler için, oyunumuz car town tarzı fakat baya bir farklıdır. Oyunda arabalarımızın şehrini kuruyoruz onlarla ilgileniyoruz ve yarışlara sokuyoruz. Bu sayede hem kendimizi hem arabamızı hem şehri hemde stratejimizi geliştiriyoruz.
Hilemize gelecek olursak; Aslında özel para hilesi yapmanızda mümkün fakat onun için özel para veren görevler gerekiyor. Diğer hileler gibi aynı şekilde onuda yapabilirsiniz. Daha çok para ve seviye veren görevleri yaparak programda uygularsanız daha fazla kaynak elde edebilirsiniz. 1 Saat gibi bir zamanda milyarlarca altın ve daha fazlası sizi bekliyor. Tek yapmanız gereken videoyu izlemek ve uygulamak.Tabi ki fazla abartmamakta fayda var. İhtiyacınızdan çoğu her zaman sorun yaratabilir. Tadında bırakın.car-stories-hile

Gerekli Program Charles : TIKLA


Tarayıcı Coowon : TIKLA (Bu tarayıcı daha rahat hile yapabilmeniz içindir. Arzu ederseniz mozilla veya google chrome kullanabilirsiniz..)

443 Hatasi Alanlar(Çözüm) : TIKLA

Video linki: http://www.youtube.com/watch?v=ZZl9oDculz8


1 thought on “Car Stories Altın ve seviye hileleri”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(