Candy Crush Saga HileleriFacebook Oyun Hileleri

Candy Crush Saga Yeni Seri Gold Kasma Hilesi


Candy Crush Saga Yeni Seri Gold Kasma Hilesi ile Sizlerleyiz . Normal Gold Hilesini kullanarak Her Submit Tuşuna Bastığımızda 15 Gold Geliyordu Bu Taktik İle 10000lerce kasabileceksiniz . Candy Crush Saga Oyununda Yepyeni Hileler Sizi Bekliyor . Yılbaşına Özel Yepyeni Hileler Vermeye Devam Ediyoruz .

Candy Crush Saga Oyunu Dünyaca bir oyundur kitle bakımından çok büyük Bir oranla artış göstermiş Telefondan Veya Bilgisayar Üzerinden Oynayabileceğiniz şeker eşleştirme oyunlarından biridir . King Game Firmasının En iyi sağlam oyunlarındandır bu oyunda sizlere Bir çok Hileler Sunduk .
Bu hileyi sizlere daha önce vermiştik güncellendikten sonra  Seri Kasma Taktiği İle Tekrar Sizlerle . Candy Crush Oyunu Bildiğimiz Şeker oyununda gold Önemli Etmenlerden Biridir . Gold ile herşeyi yapabilirsiniz . Biz Sizlere Sonsuz Gold Hilesini Sunuyoruz yarım saat içinde Binlerce Kasabileceksiniz .


Candy Crush Saga Yeni Seri Gold Kasma Hilesi Ve Yeni  Anlatım Videosu

Candy Crush Saga Gold Hilesi  TIKLA


12 thoughts on “Candy Crush Saga Yeni Seri Gold Kasma Hilesi”

  1. 2-3 gün önce yapıyordum şimdi ise önüme almanca yazı çıkıyor reklamı engelleyin diye yapamıyorum yardım edin

  2. hile işe yarıyacak ama bukadar sık reklam atacaksa 3 haneli 4haneli yda 5 haneli rakam olsa daha iyi olacak biz daha harflerin ne olduğuna bakerken ereklam geliyor yapacak sanız düzgün birşey yapın

  3. ses.. kodunu yapıştıracağımız sayfa reklam veriyor saniye başına. yeniden yükle diyorum kodu yapıştırmaya fırsat kalmıyor. yardımcı olabilir misiniz ? tşkkrler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(