Candy Crush Saga HileleriFacebook Oyun Hileleri

Candy Crush Saga Gold Hilesi (Programsız)


Oyun Dünyasının En Popüler İsimlerinden Bir Tanesi Olan Candy Crush Saga Sonsuz Gold Hilesi İle Trgala’da .

Candy Crush Oyununu Herkes Bilir ki 3 Eşleme & Bulmaca Türü Oyun Kategorisinde Yer Alan Şu Ana Kadar Birinci Sırada Ve Hep öyle Kalacak Gözüküyor . Hatta o kadar başarılı oldu ki aynı dinamikler baz alınarak birçok oyun tasarlandı. Fakat açıkça belirtmek gerekirse bu kategoride yayınlanan hiçbir oyun Candy Crush’ın Yerini Tutmadı ve başarısına yaklaşamadı.  Oyunda son derece canlı ve ilgi çekici grafikler kullanılmış. Bu grafiklere muhteşem uyum sağlayan ses efektleri de oyundan alınan keyfi katlayan faktörlerden. Candy Crush’ta son derece basit bir amacımız var: aynı renkli şekerleri birleştirmek. En az üç olmak üzere ne kadar fazla şeker birleştirsek o kadar fazla puan topluyoruz. Şekerlerin yerlerini değiştirebilmek için parmağımızı ekran üzerinde sürüklememiz yeterli oluyor. Candy Crush’ta bölümler esnasında kullanabileceğimiz güçlendiriciler Ve Gold ‘ da mevcut. Bunlar özellikle zorlandığımız zamanda büyük işe yarıyor ve günü kurtarıyor! Candy Crush’ı öğrenmesi gerçekten çok kolay. Daha önce bu kategoride yer alan herhangi bir oyun oynamamış kişiler bile birkaç dakika içinde oyunun tüm dinamiklerine alışmış oluyor. Diğer Oyunlarda Olduğu Gibi Bu Oyunda Gold En Önemli Etmen . Trgala’da Bir Çok Kez Hilesi Verilen Bu Oyunun Programsız Ve Sonsuz Defa Yapabileceğiniz Gold Hilesi Sizlerle Birlikte . Haydi Hilemize Geçelim.


Candy Crush Saga Programsız Gold Hilesi 

Hile Anlatım Videosu


21 thoughts on “Candy Crush Saga Gold Hilesi (Programsız)”

  1. KARDEŞİM BEN HİLE YAPTIM HER ŞEYDEN 500 TANE VARDI OYUNA GİRDİM SİPARİŞLERİ TOPLA DEDİ Bİ YERDEN SONRA NE FINDIK NEDE KİRAZ GELİYOR İNMİYOR BOLUMU GECEMİYORUM YARDIMM ?

  2. LORESSİMA YAV KARDEŞ KURBAN OLAYIM SİTEYE 2 AYDIR 500 TANE MAİL ATTIM HER HİLENİN ALTINA YORUM BIRAKIYORUM YETER ARTIK OLUMLU OLUMSUZ CEVAP BEKLİYORUM SU MAFİA BATTLE OYUNUN HİLESİNİ BULUN NE OLURSA OLSUN ELMAS ALTIN FARKETMEZ KAFAYI YİCEM İŞİ GÜCÜ BIRAKTIM OYUN OYNUYORUM EN AZINDAN MAİLE YADA BURDAN OLUMLU OLUMSUZ CEAP BEKLİYORUM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(