CafeLand HileleriFacebook Oyun Hileleri

Cafeland Para Hilesi 2017


Cafeland Para Hilesi 2017

Bu sayede paraya da elmasa da gerek kalmaz. Çoğalttığınız eşyaları da güzel bir altına satabilirsiniz. Örnek fırın en kötüsü 50 bin altın verirken daha iyi fırınlar daha çok para vermektedir.

Hilemize geçelim. Öncelikle istediğiniz eşyayı kafanızda belirleyin. Daha sonra önce farklı 2 eşyayı deponuza atın. (Kafenin dışına doğru iterek depoya otomatik atabilirsiniz.) daha sonra çoğaltmak istediğiniz 2 eşyayı depoya atınız. Tamam deyip kaydediniz. Sonrasında tekrar depoya girerek önce ilk attığınız 2 eşyayı sonra ise çoğaltacağınız eşyayı geri kafenize yerleştirin. Tamam deyip kaydedin ve sayfayı yenileyin. Deponuzda istediğiniz eşyanın olduğunu göreceksiniz.

Cafeland Hile Programı TIKLA


Dikkat: İşlemden önce deponuzu boşaltın. Depoda zaten var olan eşya varsa benzerleriyle hileyi deneyin.

Konu altına teşekkür ederek yeni hileleri kısa sürede alabilirsiniz. Emeğimiz için teşekkür ediniz!


8 thoughts on “Cafeland Para Hilesi 2017”

  1. Olum adam güzel yapmış hileyi başka nerede bulacaksınız cafeland hilesi abi ayrıca ban yiyenlere diyorum hilede bile her level atladığında 5k cash al butonunun yanında unsafe yazıyor. Sonra ban yiyince trgala yı suçlamayın.
    Adamlar emek veriyor.

  2. Trgala Sitesi Başkanına =) Kardeşim Hile Yapıyorsun Ban Yeme Rİskimiz Var . !!! Ban Yedim Sayenizde Nolcak Şimdi

  3. Dostum bahşişlerden gelen 100k ve lvl atlayınca gelen 5k cash hariç hiç biri çalışmıyor 🙁 Ayrıca level atlama hilesi de olsa güzel olurdu. Emeğine saygı duyuyorum bunu yapmayanlar da var Ama lütfen Tamı tamına hile yapın çok eksiğimiz var oyunda

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(