CafeLand HileleriFacebook Oyun Hileleri

Cafeland Para Eşya hilesi


Selam arkadaşlar cafeland hilesi ile karşınızdayız.
Hile çalışmaktadır. 25 mayıs 2015 tarihli denenmiştir.

Cafeland oyunumuzda en önemli şeyler sanırım eşyalar. Bunları sonsuz yapmak istermiydiniz? Hemde programsız? İşte sizlere programsız cafeland para hilesi. Hilemiz eşya çoğaltma durumudur. Yani istediğiniz eşyanızı çoğaltabilirsiniz. Bu sayede paraya da elmasa da gerek kalmaz. Çoğalttığınız eşyaları da güzel bir altına satabilirsiniz. Örnek fırın en kötüsü 50 bin altın verirken daha iyi fırınlar daha çok para vermektedir.

Hilemize geçelim. Öncelikle istediğiniz eşyayı kafanızda belirleyin. Daha sonra önce farklı 2 eşyayı deponuza atın. (Kafenin dışına doğru iterek depoya otomatik atabilirsiniz.) daha sonra çoğaltmak istediğiniz 2 eşyayı depoya atınız. Tamam deyip kaydediniz. Sonrasında tekrar depoya girerek önce ilk attığınız 2 eşyayı sonra ise çoğaltacağınız eşyayı geri kafenize yerleştirin. Tamam deyip kaydedin ve sayfayı yenileyin. Deponuzda istediğiniz eşyanın olduğunu göreceksiniz.


Dikkat: İşlemden önce deponuzu boşaltın. Depoda zaten var olan eşya varsa benzerleriyle hileyi deneyin.

Konu altına teşekkür ederek yeni hileleri kısa sürede alabilirsiniz. Emeğimiz için teşekkür ediniz!

Hile vidoe linki: http://www.youtube.com/watch?v=hpODYhx1qPQ


13 thoughts on “Cafeland Para Eşya hilesi”

  1. Koskoca trgala artık sizden Top Elevan ve Cafeland hilesi bekliyoruz kısa zamanda bir hile yapıcağınızdan şüphemiz yok iyi çalışmalar. Kolay Gelsin.

  2. Selam abi aynısını yapıyorum olmuyor çok denedim gerekirse sana face şifremide verim sen yap bana yardımcı olurmusun abii senden haber pekliyorum 🙁

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(