CafeLand HileleriFacebook Oyun Hileleri

Cafeland Cash Hilesi


Cafeland oyunu Nakit/Cash Hilesi ile sizlerleyiz.

Bugüne dek bizlerden hilesi yapılması üzerine en çok istek alan oyunlardan biri olan Cafeland oyunu için harika bir Cash Hilesi geldi. Hileyi kaçırmadan uygulamanızı tavsiye ederek konuya başlıyoruz. Cafeland Oyunu bildiğiniz gibi küçük bir cafe işlemesi ile başladığınız zamanla geliştirerek dev bir işletme haline getirdiğiniz içeriğinde pek çok etkeni barındıran süper bir oyun. Oyunda hem cicili cicili bir işetme kurmak için devamlı yenilenen eşyaları almanız gerekiyor hem müşterilere hitap etmeniz, hem pek çok yemeği pişirmeniz, pek çok içeceği bünyenizde barındırmanız zaman zaman partiler vermeniz kısaca gerçek hayatta ki gibi bir cafe işletmecisi olmanız gerekiyor. Bunu sağlayabilmek için ise oyunda bulunan altın, cash gibi para birimlerinden çokca kazanmanız veya elinizde bulundurmanız gerekiyor.

Cafeland oyununda en gerekli olan ise tabi ki Cash arkadaşlar. Sizlere vereceğimiz hile sayesinde artık cashe doyacaksınız.

Hile için gerekli program Charles Debug İndir

Gerekli dosya İNDİR

Charles 443 Hatası Alanlar İçin Tıkla


Charles kullandıktan sonra Proxy Hatası Alanlar İçin Tıkla

Charles Debug için Google Chrome veya Mozilla Firefox tarayıcılarını da kullanabilirsiniz. İşlemi ben Coowon Tarayıcı ile daha rahat uyguluyorum.

Coowon Tarayıcı İndir

Hile detayları Trgala anlatımı ile videodadır. Videoyu Dikkatlice izleyin.

Hile Anlatım Videosu


22 thoughts on “Cafeland Cash Hilesi”

  1. TrGala Ben Sizinle Cube Warsta Yaptım charles’le Ama şu Marketland ve Cafeland Bi Türlü yapamıyorum Yardım Edin Lütfen TrGala Sen Yeni Klasöre Attıgın Proğramları Bulamıyorum 🙁

  2. Abi bende mesela nereyi secersem seciyim ünkown geliyor ? yardım lütfenn facebook : fb.com/pasapasaa53

  3. abi saolun diyoruzda gıcıklığına charles çıkarmayın herkez yazıyor emeğe saygı ama yapamıyoz !!!!!!!!!!!!111111111111111111

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(