Blade Hunter HileleriFacebook Oyun Hileleri

Blade Hunter Hile Programı


Blade hunter mi oynuyorsunuz? İşte sizlere süper bir hile. Blade hunter özel hile paketi.

Blade hunter bilindiği gibi ilerlemeli seviye kazanmalı ve savaşmalı bir oyun. Oyun yine her zaman ki para dayatması altında. Başta tüm oyunlar gibi kolay olan oyunumuz, bir yerden sonra imkansızlaşıyor. Sizden para isteyen firmalar malesef amacına ulaşıyor. Fakat burada trgala devreye giriyor. İşte sizler için hazırladığımız hile paketi neler var?
1- Kombonuz kolaylaşır

2- Bekleme süresi kalkar

3 Mana harcamazsınız.


Emin olun ki savaşlarda 10 adım öne geçeceksiniz. Artık rakip sürekli darbe yiyecek size vuramayacak bile. Bununla ilgili videoyu da hazırladık. Onuda izleyebilirsiniz. Hilenin yapılışı ise; Önce oyuna girin daha sonra programımızı açın (Cheat engine gereklidir.) Devamında tarayıcınızı seçin ve hileleri aktif edin. Bu kadar basit. Dikkatli olmanız gereken doğru tarayıcıyı seçtiğinizden emin olunuz.

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Gerekli Dosya : TIKLA

Hile video linki: http://www.youtube.com/watch?v=r9dPBPv3CII


13 thoughts on “Blade Hunter Hile Programı”

  1. s.a kolay gelsin kardesim yaptıgınız iyiliklerden dolayı saolun varolun elleriniz dert gormesin anzcak suan calısan bir eklenti hile yok yenilkeme imkanınız varmı acaba videoda gosterilenn gibi execute scripte tıklayarak acılım goremedim olsaydı belki editleyerek bizde denerdık yenisini cıarmanız dilegiyle allah kolaylık versin….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(