Battle front heroes hileleriFacebook Oyun Hileleri

Battlefront Heroes Yeni Kazanma Hilesi


Battlefront Heroes  süper hile ile karşınızdayız.

Oyun da kaynak sıkıntınız mı var? Peki puanlarınız nasıl? İşte sorun yaşamayacağınız bir hile! Bu hile ile artık oyunumuzda tüm savaşları kazanacaksınız. Nasıl mı? Düşman kuleleri sizlere vuruş yapamayacak. Örnek en büyük kuleler bile en düşük kahramanlarınızı öldüremeyecek. Sizlere ise rakibi yok etmek kalacak.Arkadaşlar Battlefront Heroes çok kitleli bir oyundur.

Gerekli programı açınız ve videodaki adımları takip ediniz. Dikkat etmeniz gereken her tarayıcıda seçtiğiniz yer farklı olmalıdır.İyi Günler İyi Hileler.


Gerekli Program : TIKLA

Gerekli Dosya : TIKLA

Admin : Gamekinq


12 thoughts on “Battlefront Heroes Yeni Kazanma Hilesi”

  1. Öncelikle emeğinize sağlık bundan dolayı teşekkürlerimi sunarım…Soruna gelicek olursak arkadaşlar belirtmiş 4444 haytası geliyor diye aynı hata bende de oluyor öncelerde olduğunda direk anabinayı yıkıp savaş bitir dediğimde kazanmış sayıyor sonralarda ise oyun sonunda hata ile karşılaşıyorum ilginiz için teşekkürler…Başarılarınız devamını dilerim ….

  2. teşekkürler ellerine sağlık. lockerblue nun ki çok fazla sayıda hata veriyordu ama çalışıyordu . inş. buda sürekli hata vermez. kolay gelsin

  3. Sizin verdiğiniz hile de MALWARE olduğunu ve bunu tekrarlamam durumunda maalesef hesabımın kapatılacağı hususu uyarısı yapıldı maalesef hileyi kullanamamakta ayrıca oyundan sayfayı yenileyin uyarısı almaktayım. Bilginize

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(