Battle front heroes hileleriFacebook Oyun Hileleri

BattleFront Heroes Kazanma Hilesi v3


Battlefront Heroes Süper Güncellenmiş hile ile sizlerleyiz.

Battlefront Heroes oyunu 23 Temmuz tarihli Kazanma Hilesi Versiyon 3ü sunuyoruz. Hilemiz güncellendi. BattleFront Heroes Oyunu bildiğiniz gibi savaş ve strateji oyunlarının gelişmişi olup stratejiye dayalı keyifli ve savaş oyunudur. Ne kadar zeki hamleler yaparsanız , o kadar başarılı olacağınız bu oyunda yapacağınız en zeki hamle trgala ailesinin bir üyesini olup hileli bir şekilde oynamak olacaktır.

Rakipleri işgal etmek, onların imparatorluklarını dağıtmak için savunma mekanizmalarını yok etmeniz gerekiyor. Eğer onların kuleleri işgal esnasında sizlere zarar vermezse onları çok daha kolay yok ederseniz. Hile de bu esnada devreye giriyor.

Daha fazla Battlefront Heroes Hilesi ve Facebook Oyun Hileleri için bizden ayrılmayın.

Gerekli programı açınız ve videodaki adımları takip ediniz. Dikkat etmeniz gereken her tarayıcıda seçtiğiniz yer farklı olmalıdır.


Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Gerekli Dosya : TIKLA

Not: BattleFront Heroes Videosu temsili olup yapılışı aynıdır.

Hile Anlatım Videosu


18 thoughts on “BattleFront Heroes Kazanma Hilesi v3”

 1. abi ya ben programı indiriyom oyunda açık oluyo ama hilede sizin gibi yenme hilesi yazmıyo bende hile1 ve hile2 var abi ve olmuyo
  illa mozilla olmasımı lazım

 2. galiba son pororamı kapattılar çünki artık işlemiyor yenisi lazım admin valla siten para kazansın diye bol bol tıklıyoz breklamlara. :))))

 3. Kazanma hilesi v3 fix yedi sayın trgala adminleri, hile çalışmıyor…Başka bir sürümünü veya başka bi çeşit hilesini yaparsanız seviniriz….

 4. Arkadaşlar birliğe beklerim herkesi 3-4 yıldızlı tank uçak felan gönderebilirim herkese sınırsız.Trgala sağolsun.Birlik ”YENI NESIL” bekliyorum herkesi….

 5. trgala lütfen binaları geliştirirken beklediğimiz süreyi kısaltan bi hile bulurmusunuz komuta merkezimi geliştiricem 8 gün diyo eğer yapmanın bi yolu varsa bana cevap yazın takipteyim

 6. Arkadaşlar birliğe beklerim herkesi 3-4 yıldızlı tank uçak felan gönderebilirim herkese sınırsız.Trgala sağolsun.Birlik ”YENI NESIL” bekliyorum herkesi….

 7. admin bende işe yaramadı bende mozilladan yaptım senle aynı şeyi seçtim ama işe yaramadı
  ve hem 32bit hem de 64bitle denedim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(