Battle front heroes hileleriFacebook Oyun Hileleri

BattleFront Heroes Kazanma Hilesi v2


Battlefront Heroes  11 Temmuz tarihli Kazanma Hilesi Versiyon 2 ile sizlerleyiz. Hilemiz güncellendi ve sizlerin huzuruna sunuyoruz. BattleFront Heroes Oyunu bildiğiniz gibi wom oyununun gelişmişi olup stratejiye dayalı keyifli ve savaş oyunudur. Ne kadar zeki hamleler yaparsanız , o kadar başarılı olacağınız bu oyunda yapacağınız en zeki hamle trgala ailesinin bir üyesini olup hileli bir şekilde oynamak olacaktır.

Rakipleri işgal etmek, onların imparatorluklarını dağıtmak için savunma mekanizmalarını yok etmeniz gerekiyor. Eğer onların kuleleri işgal esnasında sizlere zarar vermezse onları çok daha kolay yok ederseniz. Hile de bu esnada devreye giriyor.

Daha fazla Battlefront Heroes Hilesi ve Facebook Oyun Hileleri için bizden ayrılmayın.

Gerekli programı açınız ve videodaki adımları takip ediniz. Dikkat etmeniz gereken her tarayıcıda seçtiğiniz yer farklı olmalıdır.


Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Gerekli Dosya : TIKLA

Not: BattleFront Heroes Videosu temsili olup yapılışı aynıdır.

Hile Anlatım Videosu


21 thoughts on “BattleFront Heroes Kazanma Hilesi v2”

  1. Arkadaşlar birliğime bekliyorum her gün onlineyim.Yardımlaşma konusunda müracaat edebilirsiniz her zaman… Birlik YENI NESIL

  2. Trgala bu oyunun yeni hileleri çıkacak mı çıkarsa çok seviniriz hepinize şimdiden teşeküür ediyorum bu hilede çok güzel olmuş. :))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(