Battle front heroes hileleriFacebook Oyun Hileleri

Battlefront Heroes Hile Yeni


Battlefront Heroes Hile yayında!

Güncelleme tarihi: 15.12.2014

Battlefront Heroes oynayan baya bir kitle var peki hileli nasıl olur?

bu hile ile girdiğiniz savaşları asla kaybetmeyeceksiniz. Rakip kuleler size saldıramayacak. Bu sayede istediğiniz kadar kaynak yağmalayıp büyük başarılar elde edeceksiniz. Oyun Kralı neden sizden biri olmasın?

Hileye geçecek olursak videoda belirtildiği adımları uygulayın.


Aşağıdan gerekli programı indirin. (Alternatifi de vardır)

Battle Front Heroes indir

Alternatif ( Yukarıdakini indiremeyenler içindir.)

Battle Front Heroes (Mediafire alternatif)

Dikkat: Lütfen abartmayınız. Olası sorunlarda yeni hileye bakınız.


24 thoughts on “Battlefront Heroes Hile Yeni”

  1. s.a hayırlı günler. hileyi kullanırken belli bir süre sonra yani 30-40 snıye sonra 444 dıye bır hata vermekte internet sayfasını yenileyin diyor. önceden 10-15 dk sonra diyordu artık 30-40 saniye sonra demeye başladı yeni hile yada bir çözüm yolu bulunabilir mi ?

    1. Bu hileden dolayı ban yiyen pek olmadı. Ama endişeniz var ise %100 yerine daha küçük değerleri seçin.

    1. Locker Blue, standard bir win32 uygulaması değildir. Çalıştırıldığında, diğer programın yani oyunun bellek alanına müdahale eder. Hatta diğer programın üzerinde değişiklik yapar. Bu hiçbir işletim sisteminde izin verilmeyen bir işlemdir. Bu nedenle az gelişmiş antivirüs yazılımları bunu virüs zanneder. Veya en azından şüpeli program olarak algılar ve çalışmasını veya indirilmesini engeller. Bu sadece verilmiş yanlış bir alarmdır. Eğer virüs bulsaydı o virüsü temizleyebilmesi gerekirdi.

  2. sesin iyi geliyor dostum sorun yok ancak hileyi son aşamaya getirmeden mavi sayfa kayboluyor sorun hiledemi bendemi bakabilirmisın emegine salık

  3. tr gala ailesine teşekükkürler warzone hilesini istedik verdiniz fakat sizinde sölediğiniz gibi enerji olmadan oyun oynaması zor oluyor buna bir çare olacak bir yol yokmu cheat engineden denedim olacak gibi oluyor ama olmuyor malesef boş vaktiniz olursa bu enerji olayına bir bakarsanız sevnirim sizlerin fanatik takipçinizim TÜRKİYENİN EN BÜYÜK FACE OYUN HİLE SİTESİ TARTIŞMASIZ SİZLERSİNİZ.

    1. Hangi oyun ile ilgili mesaj yolluyorsanız lütfen o oyunun hilesinin altına mesajınızı yazın. Takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(