Baseball Heroes HileleriFacebook Oyun Hileleri

Baseball Heroes Hile 2 Agustos


Baseball Heroes Hile  2 Ağustos tarihli  güncel ve çalışan hilesi ile sizlerleyiz.

Hileyi kaçırmayın çünkü haziran ayından itibaren ilk güncellemesidir. Hile sayesinde siz herhangi bir atış bile yapmak zorunda kalmadan oyunu bitireceksiniz hemde en yüksek skorlara sahip olarak. Baseball Heroes oyunu bildiğiniz üzere eski ve facebpookun en sevilen oyunlarından biri olması da bilgili olmanızı gerektirir ki isminden de anlayacağınız üzere Baseball yani beyzbol oynama oyundur. Spor faaliyetleri içeren oyunları sevenlerin bence kesinlikle denemesi gerekir . Oyuna takım ve bireysel olarak müsabakalara girerek çevrim içi eşleştirmelere sonucunda rakibiz ile fairplay bir mücadele veriyorsunuz. Mücadele sonucunda koşulsuz şartsız kazanmak ister misiniz ? O zaman Baseball Heroes Hilesini kaçırmayın.

Arkadaşlar Baseball Heroes oyunu bir beyzbol oyunudur.Oyunumuzda beyzbolcular bulunmaktadır ve maçlara katılarak kazanmaya çalışırız.Tabi ki karşimizdakilerde bizle ayni güçte veya daha güçlü olurlar buda bizim maçi kaybetmemiz için bir olanak diyebilriz.Bize gelen sıraları iyi değerlendirerek atışları iyi yapmamız gerekiyor ve böylece oyunu kazanabilelim.Attığımız atişlar sayesinde koşabilcez ve tur bitirebilcez.Şimdi sizlere vereceğimiz hile sayesinde oyunda kolaylıkla tur atliyabilceksiniz çünkü hilemizde vurduğunuz toplar uzaya kadar çikmaktadir.

Hile Detayları

Oyuna girin ve herhangi bir bölüme girerk yani herhangi bir rakip ile mücadeleye girmeden hemen önce hile programını açın ve hileyi aktif edin. Müsabaka da fark atacağınızın garantisini veriyorum.

Hileyi uygulamak adına bilgisayarınız Cheat Engine Programını kullanmanız gerekiyor eğer yüklü değil ise hemen yükleyin ve Cheat Engine Programının 6.4 ise 6.3 olanı tavsiye ediyoruz. 6.4 programında çeşitli sorunlarla kaşılaşıyoruz bu nedenle eski sisteme devam etmek şuan için bizler için en iyisi.

Baseball Heroes oyunu Hilesi ve Facebook Oyun Hileleri için trgaladan ayrılmayın. Sitemizi sık sık ziyaret ederseniz bizler de sizler için daha hırsla çalışacağız emin olabilirsiniz. Sizler için her daim elinden gelenin en iyisi yapan bir aile olduğumuzu düşündüğüm sitemiz de sadece baseball Heroes Hileleri değil pek çok hile bulabilirsiniz.


Hile içeriği

Baseball Heroes Hilesi ile otomati atış, kombo para gibi pek çok seçeneği bulabileceksiniz. Keyifli Hileler

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Gerekli Dosya : TIKLA

Hile Anlatım Videosu


3 thoughts on “Baseball Heroes Hile 2 Agustos”

  1. kardes mozılladan gorıyorum oyuna sonra flashı secıyorum ama sayısız olanı enable yapıyourm hıle aktfı edılemedı dıyor ! acil yardım

  2. TR GALA bide DARKORBİT e de bi el atsan çok ok ii olur varya google den bile daha çok tılanır hale gelisin lütfen DARKORBİT bot veya hilesi ni de bul çoook çoook ii olur :D.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(