Ballistic HileleriFacebook Oyun Hileleri

Ballistic super hile


Ballistic süper hile ile karşınızdayız. Hilemiz güncellendi.

Teşekkürler : Kıcırcık

Sevgili arkadaşlar en gelişmiş aksiyon oyunlarından biri olan ballistic oyununda sizlere aşağıdaki olanakları sağlıyoruz.

1- Süper güçlü vuruş: Tam 21 katı vuruş yapacaksınız. Yani 1 kurşun 21 kurşun sayılmakta. Bunun dışında bomba ise tek atışta öldürmekte.

2- Rakibi gör: Haritada rakibi görmeniz mümkün.

3- Sonsuz aksiyon: Merminiz ve bombanız sınırsız olacaktır.


Ballistic İndir.

Ballistic Mediafire

Şimdi yukarıda ki 2 linkten en uygununu indiriniz. İndirdikten sonra videomuzu izleyiniz ve hileye başlayınız. İyi oyunlar.

Dikkat: Lütfen hileyi abartmayınız.

Video aşağıdadır.


16 thoughts on “Ballistic super hile”

  1. Arkadaşlar Not ta yazıldığı gibi lütfen hileyi abartmayınız. Report sistemi iyi kontrol ediliyor. Size tavsiyem hasar hilesini kullanmayın yoksa çok kolay anlaşılıyor. Unban yapabilceğimiz bi sistemi umarım trgala bulur. İyi eğlenceler.

    1. Evet ne yazık ki ben de abarttım Halloween kutuları niyetine. İki hesap Banlandı. Şu an hasar hilesi kullanmadan wallhack ve inf-ammo ile normal KDA lar ile oyunlarda birinciliği alıyorum. Oyun içinde bile hile kullanıyorsun diyen yok. Report edilmediğimiz sürece ban yemeyeceğimizi düşünüyorum. Şu an kullandığım da ban yerse buraya yazıcam. Anti-cheat e yakalanıyor da olabilir program.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(