Ballistic HileleriFacebook Oyun Hileleri

Ballistic Oyunu Hilesi 2015


Ballistic Oyunu Hilesi 2015 konusu ile sizlerleyiz.

Ballistic Hilesi, Ballistic Hileleri, Ballistic Hile, Ballistic 2015 Hilesi, Ballistic Hilesi 2015, Ballistic 2015 yılı Hilesi, Facebook Oyun Hileleri 2015, Oyun Hilesi 2015, 2015 Hile , Ballistic Düşman Görme Hilesi 2015 , Ballistic Sonsuz Mermi Hilesi 2015 konularını bulabileceğiniz harika bir Ballistic Hilesi sizlerle sevgili arkadaşlar.

28 Şuat Güncellenemesidir.

Ballistic Hilesi, Ballistic Hileleri, Ballistic Hile için sitemizi devamlı takip edin. Güncel hileler , Facebook Hileleri, Ballistic Hileleri ve Ballistic oyunu düşman görme hilesi, Ballistic Sonsuz mermi hilesi , Ballistic düşmandan fazla vurma hilesi için sizlerleyiz.

Ballistic vereceğimiz hile içeriği ;

Ballistic Düşman görme hilesi.. Düşman görme hilesi ile düşmanlar duvarın, kapının arkasında nerede olursa olsun o sizi göremezken siz onu direk göreceksiniz.

Ballistic Fazla damage vurma hilesi ile düşmana normalde vurduğunuzdan daha güçlü vuracaksınız.


Ballistic Sonsuz Mermi Hilesi ile şarjor değiştirme derdine son verirken , merminizde asla bitmeyecek.

NOT: Hileyi çalıştırırken mozilladan uygularken Plugin-container.exe yi seçeceksiniz.

Hile de ban riski mevcuttur.

Hile Anlatım Videosu

Cheat Engine İndir

Ballistic Hile Programı Tıkla

Ballistic Hile Programı Alternatifi TIKLA


12 thoughts on “Ballistic Oyunu Hilesi 2015”

  1. damage hılesı yok nasıl bı hıle bu tanıtımda damage var ama ındırdıgmzde yok.

  2. tr gala ailesine çamur atmayın tr gala türkiyenin vede dünyanın bir numaralı oyun hile sitesidir tr gala sayesinde oyunlara hile yapmayı öğrendim ve kendimi geliştirdim yorum yaparken dikat edin tr gala her zaman hile yaptığı oyunlarda ban riski olup olmadığını açık bir şekilde dile getimiştir eğer bu riski göze alamıyorsan sende hile yapmıcaksın kardeşim ben göze aldım ban yemişliğimde olmuştur bu benim bile bile ldes dememdir beni alakadar eder tr gala ailesini değil bu konuda suçlu varsa ban riskini bile bile hile yapanlarındır.

  3. sevgili trgala sen bu rahatsızlara bakma onlar şaşırmış hava atma peşinde versen iki yumurta bile kıramazlar kaldiki trainer yapsınlar sen takılma biz seni biliyor ve taktir ediyoz sen bizim elimizdeki en büyük güç ve silahsın it ürür kervan yürür biz senin kerfanında yürümeye devam ediyoruz ama şuna üzüldüm ballistik hilesini yapamıyorum diye yazmışsın en son yaptığında olmuyor artık sen bir yol bir kapı bulursun diye umut ediyoruz ve sabırla bekliyoruz tekrar söylüyorum sen bu apzuruklara takılma şimdiden emeleklerine ve değerli vaktine çok teşekkür ederiz kendine çok iyi bak allaha cc liye emanet ol kal sağlıçakla seni seviyoruz bunu bil.!!!

  4. Ya arkadaş oyunu oynamayı bilmiyorsun daha Trainer bonus gala tarafından yapımlmıştır diye etiketliyorsun programın alt yapısını degistirip kendinizi etiketlemeniz çok aşikar bırakın bu emek hırsızlıgını dragon city gibi web tabanlı hilelerin bile kopyasını yapamıyorsunuz 😀 gidip ballistic gibi oyunların trainerini yapiyorsunuz öyle dimi aynı traineri youtubeden 1 ay önce buldum indirdim

    1. Türkiye ‘de Hileyi Trgala.com Yapar Diğer Hile Siteleri İse Bunları Çalar . Hiç Bir şey hakkında bilginizin olmadığı halde Senin Çok bilmişlik Yapıp Konuya Karışman aşikar . Asıl Durum şu ki bir çok Dragon City Ve Benzer Bir çok SocialPoint Kapsamındaki Hileler Bizzat Sitemiz Tarafınca yapılmaktadır Ve Yapılan Hilelerin Çoğunda Trgala Adı geçiyor İse Unutmaki Bize Aittir . Bu Yorumunu Kabul Etmiyorum . Kötü Yorumlarınızı Kendinize Saklayın .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(