Oyun Tanıtımları

Avatar Korra The Game Oyunu Tanıtım


Merhaba Trgala Takipçileri Yepyeni Oyun Tanıtım Konusu İle Sizlerleyiz . 

Elementleri kontrol etmek ister misiniz ? Ateş , Su , Toprak ve Tahta . İçinizden ne tahta mı diyenini olacak tabikide değil .

Ateş,Su,Toprak ve Hava yı kontrol edebilmek istermiydiniz. Normal bir bükücü olanlar tabiki tekini kontrol edebilir ama dünyanın en güçlüsü olan Avatar 4 elementide kontrol edebiliyor.

Belki küçükken izleyenler bilir Avatar reankarnasyon halinde nesilden nesile devam eden kişidir bir ruhu barındırırlar içlerinde.Bu ruhun adı Raava . Her neyse Aangten sonraki Avatar olan Korrayı çoğunuz bilirsiniz .


Bunun oyunuda tadından yenmez. Oyunun başında dövüş tekniklerini öğrenmemiz gerek hangi elementi nasıl bükebildiğimizi öğrenmemiz gerek.Oyun 2.sezonun başından başlıyor . Daha sonra karşımıza Pro Bendingi gösteren bir tanıtım çıkıyor.

Oyunda daha sonra kötü bir ruh tarafındadn güçlerimiz alınıyor bu gücü geri almakta bizim elimizde.Kendimizi geliştirmek ve yeni eşyalar alabilmek için Batı Ejderi olarak adlandırdığımız General Iroh’un marketine gitmemiz de gerekir .Oyunda hem Korra’yı hemde evcil hayvanı Naga’yı kontrol edebiliyoruz .

Oyun gerçekten çok zor ve save noktaları oyunun kendiliğindne mevcut sadece oralarda save yapabiliyoruz.Bir bölümü geçemezsek defalarca oynuyoruz kısacası başarana kadar .Oyun tarihindeki en zor oyunlardan biri bu belkide.

Tabi oyunun son sahnelerinde Avatar haline geçerek muazzam bir savaş veriyoruz.Harika sonu var.
Ben genellikle hava elementini bükmeyi tercih ettim.Umarım sizde tüm elementleri bükebilirsiniz.Avatar Korra ile başarılar.. (Kendisi biraz asi bir hanım abladır)

Trgala Ailesi Olarak Bir Çok Konuyu Sizlere Sunmaya Çalışıyoruz . Yepyeni Hileler Ve Sayfamızda bulabileceğiniz Bir Çok Oyun İle İlgili Konular Yer Alıyor . İyi Eğlenceler.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(