Oyun Tanıtımları

Ateş Ve Su Oyun Tanıtımı


Merhaba Trgala Takipçileri Bu Konumuzda Sizlere Yeni Bir Oyun Tanıtım Konusu İle Karşınızdayız .

Bu Sefer ki Oyun Tanıtımımız su ve ateş küçüklüğümüzden beri oynadığımız oyun yeni nesiller için tanıtımını yapacağız , Ateş ve Su Oyunu ile oyun dünyasındaki ünlü müthiş ikili tapınakta kapalı kalırlar. Tapınakta ateş ve su kuyuları bulunmaktadır ve ateş çocukla su kuyularından, su kızla da ateş kuyularından atlamalısınız.


Onları ikisinin zıttı olan kuyulara düşürürsen oyun biter.Ateş ve Su oyunu içerisinde karakterleri oldukça kolay biçimde kontrol edebiliyorsunuz.Oyun içerisinde Ateş Adam’ı yön tuşlarıyla kontrol edebilirken, Su Kızı’nı kontrol etmek için W,A,S,D tuşlarını kullanabiliyorsunuz. Onları yönlendirirken daima birbirlerine ihtiyaç duyacaklarını belirtmemizde yarar var.

Çünkü bazı noktalardan Ateş geçip kapıları açabilirken, bazı noktalardan da Su geçip yola devam etmelerini sağlayabilmektedir. Bu nedenle ikisini de oldukça dikkatli biçimde kontrol etmeniz gerekiyor. Farklı farklı klavye tuşları tarafından kontrol etmeniz mümkün olduğundan dolayı iki kişilik olarak oyunu oynama imkanına sahipsiniz. Oyun yüklenince Play’e ardından tekrardan Play Butonuna tıklayarak .Bölüm seçme işlemini gerçekleştirdikten sonra maceraya başlayabilirsiniz.Yeni Paylaşımlar İçin Takipte Kalın.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(