Oyun Tanıtımları

Assassins Creed Revelations Oyun Tanıtımı


Merhaba Trgala Oyun Tanıtım  Takipçileri Bu Konumuzda Sizlerle Assassins Creed Revelations Oyun Tanıtımı İçin Karşınızdayız . 

Assassins Creed serisinin Türkler için en çekici olan serisine geldik . Bu seri Konstantiniyye yani İstanbul’da geçiyor.Taht kavgalarına şahit olabiliriz.Kardeş katillerini görebiliriz..

 

Oyunda üç karakteri yönlendirebiliyoruz hikaye sırasına göre.Altair Ibn La Ahad,Ezio Auditore de Firenze ve Desmond Miles..


Oyuna yeni bir silah türü olan kanca bıçak eklenmiştir.Tabi bıçaktan daha fazla bir işleve sahiptir.

Bu oyunda önceki seride yaşanan olaylardan dolayı Desmond Miles komaya girmiş bir şekilde karşımıza çıkar.Desmond Miles zihninin ve bedeninin kurtulması için siyah oda denilen bir alanda bulur kendini.Desmond bu durumdan kurtulmak için atalarının anılarına,tecrübelerine,acılarına ihtiyacı vardır.Burda Desmond Miles’dan önceki denek olan Deney 16 ona yardımcı olmaya çalışır.Desmond Siyah odanın kapısından geçerek Ezio Auditore görünümüne geçer.Ezio da Altair in anılarına ulaşır ve onu takip eder anı içinde anı gibi birşey çok güzel dşünülmüş bir olay . Masyaf’a ulaşan Ezio tapınakçıların kaleyi ele geçirdiğini öğrenince adeta yıkılır ve yakalanır.Tabi kurtulmasınıda bilir.Ezioya kütüphaneye girebilmesi için 5 anahtar lazım.Fakat biri Tapınakçılar tarafından ele geçirilip Osmanlı Devletinin başkenti olan İstanbulda saklanır.Ezio İstanbul’a vardığında TÜRK suikastçilerinin lideri Yusuf Tazim tarafından karşılanır.Ve seyahatinde tanıştığı Süleyman isimli genç ile arkadaş olur.Ezio anahtarın Niccolo Polo tarafından şehirde gizlendiğini öğrenir.Bu adamı ararken Sofia Sartor adındaki bir kadınla tanışır ve  bu kadın hem anahtarı bulmasına yardım eder hem de ebedi aşkı yaşamasına yardım eder..

Bu oyunda dediğim gibi Şehzade Ahmet ve Şehzade Selim’in taht kavgasını görebiliriz… Ve Ahmetin İHANETİNİ.

Bir Tanıtımın Daha Sonuna Geldik Takipte Kalın .


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(