Oyun Tanıtımları

Assassins Creed III Oyun Tanıtımı Ve Hilesi


Assassins Creed serisinin 5.serisinden hepinize Herkese merhaba  Tüm Assassins Creed serisini yazdığımız gibi bunuda es geçemezdik.

Bu oyun Amerikan Devrimi’ni ele alıyor.Oyunda artık altair ve ezio yok. Yeni bir kişi olarak Connor Kenway var.

Connor kızılderili ilkel yaşama sahip bir çocuktu.Ama köyü o ufakken saldırıya uğramış ve o saldırıda bir çok kişiyi ve özellikle de annesini kaybetmişti.Babası ise o ufakken ilk önce suikastçilere katılmış ama sonra döneklik yaparak tapınakçı olmuştur.


 

Oyunun başında Connor’un babasını kontrol edicez.Onu yönlendirip herşeyin başını öğreneceğiz.Connor , Ezio’nun aksine kişisel intikam uğruna değil özgürlük uğruna savaşan bir suikastçi olacak.Connor modern yaşamdan uzak bir kişiydi gençliğinde kendini özgürlüğe adayan bir kişiydi.Kendini her geçen gün geliştiriyordu.Kabilesinde ismi Ratonhnhaké:ton olarak biliniyordu .Connor gün geçtikçe herşeyin zorlaştığını fark etti.Yeri geldi babasıyla çarpıştı yeri geldi babasının dostlarıyla.Connor ufakken köyünü yakan kişinin babasının ortak çalıştığı kişi olduğunu öğrenince iyice hırslanmıştı.Hükümet ve özgürlük savaşçıları arasındaki mücadelede büyük rol oynayacaktır.Baskıcı rejimi yok edecektir.

 

Bu seride DESMOND MILES’ı son kez görüyor olabiliriz doya doya kullanın.Son anlarında onu mutlu edin… Bu özgürlük savaşında hepinize iyi oyunlar. Hilesi Çok Yakında Eklenecek !


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(