Ashtaria HileleriFacebook Oyun Hileleri

Ashtaria Seviye Hilesi (Yeni)


Ashtaria Seviye Hilesi mi arıyorsunuz? doğru yerdesiniz.

Ashtaria oyununu bilmeyenler elbet vardır. Oyunumuz ilerlemeli kahraman güçlendirmeli ve zamanla çileden çıkartan bir yapıya sahiptir.

Peki ya hile ile nasıl oluyor?

Vereceğimiz hile ile oyunda son seviyeye gelmeniz yaklaşık 5 dakikanızı alacaktır. Normalde aylarca oynamanız gereken durum dakikalara inecektir. Peki ya hile yapmasak? Tabii ki bu tercihte sizin. Şunu unutmayın ilerleyen bölümlerde seviye bonusu olmadan gerçek para yatırmadan çoğu  görevde yetersiz kalacaksınız. Yani hile yapmak yararınıza olacaktır.

Hile için ne gerekli?


Sadece cheat engine programını indirmeniz ve videoyu izlemeniz yeterli olacaktır.

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

 

 


14 thoughts on “Ashtaria Seviye Hilesi (Yeni)”

  1. Elmas hilesi icin en az 10 elmas olsun elmasınız yoksa bir bolumu 5 yıldız yapinca 5 elmas veriyor.elmas harcamak icinse oyun ekranında tokens yazan yer var kırmızı yazılmıs orda 5 elmaslık tokens alarak harcayabilirsiniz.

  2. Gold hileside buldum elmasi yaptiktan sonra elmaslarımızla legendery rune diye bir tas var onu store’dan aliyoruz 200 tane felan alıyosun sonra esyalarının oldugu yerde bu tasi bulup hepsini satiyosun tanesi 250.000 gold olması lazım tonlarca paran oluyor :))

  3. hileyi cheat engine ile yapiyoruz firefox tarayicisiyla yapalım flash plugin sececez daha sonra birinci bolumu 4 yıldız yapana kadar oynuyoruz 4 yıldız olunca hilemize geciyoruz oncelikle elmasısmızı aratcaz ama ordaki rakami yazmicaz diyelimki 10 elmasımız var 10*8+6=86 yapiyor 86 rakamini aratcaz sonra biraz elmas harcıcaz diyelimki 5 elmas kaldı bu seferde 5*8+6=46 yapiyor bu seferde 46 yazip next scan dicez cıkan sonucları asagiya alıp value sini 80000006 yapicaz daha sonra 4 yıldız yaptıgımız bolume gelim bi kere daha oynuyoruz 5 yıldız oluyor ve bize 5 elmas veriyor boylelikle elmas hlemiz olmus olacak…

  4. Ashtaria level hilesini yaptim teşekkur ederim bide elmas hilesi denedim oldu isteyen olursa anlatabilirim ama gold hilesi bi turlu yapamadim x*8+6 kuralı ile isliyor.

  5. SLM MURAT SLM TRGALA EKİBİ KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN.BENİM SİZDEN RİÇAM (LEGENT TÜRK) OYUNU İÇİN OGLUM ÇOK İSTEDİ 1 HİLE VERİRSENİZ SEVİNİRİM. ELMAS DEMEK İSTİYORUM YADA PERİ İNÇİSİ DE OLUR SİZE KALMIŞ HANGİSİ UYGUNSA.

  6. ILYAS o sorun bendede var f5 yapinca level gidiyo hilelis level atladiktada gidiyo levl.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(