Android Angry Birds HileleriAndroid Oyun Hileleri

Angry Birds Sonsuz Güçlendirme Hilesi


Merhaba Arkadaşlar Angry Birds Oyununda Sizlere Sonsuz Güçlendirme hilesini sunuyoruz Bu Hile İle Seviyelerinizi çok hızlı bir şekilde geçebileceksiniz . Angry Birds Oyunu Çılgın Domuzcuk oyunu Sizlerle 

Merhaba Arkadaşlar Angry Birds Oyunu Domuzcukların Bulunduğu Sinirli Kuşlar tarafından öldürmeye çalışılan bir oyun türüdür .
Bu Oyun Dünyada Neredeyse Oynamamış Kimse Kalmamış Diyebilirz kitlesi milyonları geçmiştir . Bu oyunda sizlere sonsuz gülendirme hilesi Sunuyoruz . Angry Birds ünlü karakterleri Rio’da mahsur kaldı. Angry Birds’ün ünlü karakterleri yanında yeni karakterle tanışmaya ve onları Rio’daki kafeslerinden kurtarmaya hazırlanın. Mobil dünyasının en çok konuşulan ve en çok oynanan oyunlarından olan Angry Birds Rio, kullanıcıları da bağımlılık yaratma hedefinde. Kuşları kafeslerden kurtarabilmek için doğru nişan almanız gerekiyor bu tür oyunlarda nişancılık kabiliyetinizi kullanarak domuzcukları vurun ve seviyeleri yüksek skorlar ile geçmeye çalışın .
Bazen Güçlendirilere muhtaç kalacaksınız bunları Gerçek para ile vereceğinize biz sizlere ücretsiz olarak veriyoruz . Haydi hilemize Geçelim . Öncelikle Bilgisayar Üzerinden oynayan arkadaşlarımız BlueStacks Programımızı açıyoruz ve ardından  Ve Cheat Engine Programlarını Kullanarak Hilemizi Videodaki anlatım şeklindeki gibi bire bir uyguluyorsunuz . Ve Ardından Oyun Keyfimizi Çıkarıyoruz . Her Oyunda Bir Adım önce olmak ayrıcalıktır . Trgala Farkıyla iyi eğlenceler .


BlueStacks İNDİR 

Hile Anlatım Videosu


1 thought on “Angry Birds Sonsuz Güçlendirme Hilesi”

  1. bluestacks rootlanmadan olmuyor nasıl rootladın 9.4.4079 versiyon rootu anlat önce hile yapması zaten basit

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(