Android Oyun HileleriAndroid Zombie Lane Hileleri

Android Zombie Lane Oyunu Cash Ve Gold Hilesi


Android Oyun Hilesi , Android Oyun Hileleri , Android Zombie Lane Hileleri , Android Zombie Lane Gold Ve Cash Hilesi , Android Zombie Lane Sonsuz Hile Sizlerle Trgala Android Oyun Hileleri Kategorisinde Yerini Alıyor .

 


acebook’ta ortaya çıkan Zombie Lane oyununun mobil versiyonu. Zombilerle savaşacağınız oyunda kendinizi ve evinizi saldırılardan korumanız gerekiyor.

Evinize zarar vermekten vazgeçmeyen zombilerle uğraşmak için evinizi güçlendirmeniz ve ataklara hazırlıklı olmanız lazım. Eviniz zarar gördüğünde onarmak için gerekli araçları toplamalısınız. Evin etrafına çitler yapmak, enerji kazanmak için bitkileri yetiştirmek gibi görevleri yerine getireceğiniz Zombie Lane, Facebook versiyonundan ayrı olarak hazırlanmış. Ancak güncellemelerle oyunun Facebook versiyonuna ulaşmak mümkün olacak.

  • Zombi karakterinizin stilini kişiselleştirme.
  • Kendi seçimiz el yapımı silahlar seçme.
  • Zombileri onlarca farklı stil ve silahla öldürme.
  • HD grafiklerle saatlerce oyun oynama.Harika bir oynayış sunan bu oyunu telefon ve tabletlerinizden hileli bir şekilde denemelisiniz . Oyun  ilk başlarda akıcı gelebilir fakat level yükseldikçe her oyunda olduğu gibi zorlaşmalara yol açacaktır biliyoruz ki her zaman hile modunda devam eden üyelerimiz bu hileye de ulaşsınlar diye android oyun hileleri kategorisinde yer alacak . haydi hilemize geçelim .Not : Android Oyun Hilelerinde Gerekli Dosya ve Programlar videonun Açıklama Kısmında Yer Almaktadır . 
  • Zombie Lane Sonsuz Gold Ve Cash Hilesi Anlatım Videosu Sizlerle .


5 thoughts on “Android Zombie Lane Oyunu Cash Ve Gold Hilesi”

  1. Eline emeğine sağlık , sakin bir anlatımın var en çokta bu yönünü beğeniyorum bu arada Frontline Commando WW2 hilesi gelebirse minnettar kalırım teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(