Android Oyun HileleriAndroid Turbo Fast Hileleri

Android Turbo Fast Sınırsız Domates Hilesi


Android Oyun Hilesi , Android Oyun Hileleri , Android Turbo Fast Sınırsız Domates Hile Konusu İle Trgala.com Adresinden Herkese Hileli Bir Günde Merhaba Arkadaşlar.

Turbo FAST oynayabileceğiniz en keyifli yarış oyunlarından bir tanesi. Hem iOS hem de Android cihazlar için indirilebilir olan TURBO Fast’te hıza meraklı bir salyangozu canlandırıyoruz. Turbo salyangozundan ilham alan üreticiler ortaya gerçekten keyifli bir oyun çıkartmış.

Oynamaya başladıktan hemen sonra canlı grafikler ve yüksek dozdaki dinamizm dikkatleri çekiyor. Oyunda hız teması ve hissi çok iyi yansıtılmış. Turbo FAST’teki nihai amacımız yarışları en kısa sürede bitirmek.


Bu tarz yarış oyunlarından beklendiği gibi Turbo FAST’te de çok sayıda upgrade seçenekleri sunulmakta. Salyangozu dilediğimiz gibi kişiselleştirebiliyoruz ve bu da oyuncuların daha kişisel bir deneyim yaşamalarını sağlıyor.

Toplamda 13 farklı yarış pistinin bulunduğu oyunda çeşitli performans güçlendirmeleri yaparak karakterin daha hızlı gitmesini sağlayabiliyoruz. Eğer siz de yarış ve hız oyunlarından hoşlanıyorsanız TURBO Fast mutlaka denemeniz gereken oyunlardan bir tanesidir . Harika bir hilede yanında sizleri bekliyor diyebiliriz arkadaşlar . Tek Yapmanız gereken hile anlatım videosunu izlemek ve gerekli  uygulamaları yapmaktır  .

Not : Android Oyun Hilelerinde Gerekli Dosya Ve Programlar Videonun Açıklama Kısmında Yer Almaktadır . 

Hile Anlatım Videosu Sizlerle .


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(