Android Oyun HileleriAndroid Tower Defense Evolution Hileleri

Android Tower Defense Evolution Sonsuz Altın Hilesi


Android Oyun Hilesi , Android Oyun Hileleri , Android Tower Defense Evolution Sonsuz Altın Hilesi İlk Ve Tek Trgala’da Sizlerle 

Tower Defense, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunudur. 10 milyondan fazla indirmeyle kategorisinin en başarılı oyunları arasında yer aldığını belirtmekte fayda var.

Oyunda amacınız dünyayı uzaylı istilasından korumak. Kullanabileceğiniz pek çok yüksek teknoloji silah oyunda sizleri bekliyor. Yapmanız gereken bunları stratejik olarak yerleştirmek ve böylece uzaylıların karargahınıza ulaşmasını engellemek.


Oyunda farklı farklı oyun modları da bulunuyor. Grafikler ise basit ve retro görünümlü olmasına rağmen çok hoş görünüyor. Kontrolleri de gayet kolay ve anlaşılır lakin bir süre sonra hileye başvurmak kesindir bizde sizler için sonsuz altın hilesini sunuyoruz dilediğizce yapabileceğiniz bu hilede tek yapmanız gereken hile anlatım videosunu izlemek ve aynı şekilde videonun açıklama kısmından gerekli programlara ulaşabilir detaylı bilgileri alabilirsiniz haydi dilerseniz hile anlatımına geçelim . İyi Hileler Arkadaşlar.

Tower Defense Hile Anlatım Videosu


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(