Android Oyun HileleriAndroid The Amazing SpiderMan 2 Hileleri

Android The Amazing SpiderMan 2 Gold Hilesi


Android Oyun Hilesi, Android Oyun Hileleri ,Android The Amazing SpiderMan Hileleri, Android The Amazing SpiderMan 2 Gold Hilesi Sizlerle Trgala’da

The Amazing Spider-Man 2, hikayesi ve oynanışı ile milyonlarca oyuncu tarafından beğeni kazanan Örümcek Adam serisinin ikinci oyunudur. Manhattan’ın sokaklarını sarmış kötülerle mücadele ettiğimiz oyun filmle aynı hikayeyi izliyor.


Gameloft’un mobil platformlar için sunduğu resmi The Amazing Spider-Man 2 oyunu, bir önceki oyunda göre oldukça önemli iyileştirmeler içeriyor. Grafik, animasyon ve seslerin daha ön plana çıkartıldığı oyunda Örümcek Adam olarak aralarında Electro, Venom, Avcı Kraven ve Green Goblin’in de bulunduğu 6 efsanevi kötü ile başa çıkmaya çalışıyoruz. Times Square’den Central Park’a oldukça geniş bir alanda binalar arası sallanıyor, duvarlara tırmanıyoruz. Çok sayıda yan görev de içeren oyunda Sembiyot Örümcek Adam, Demir Örümcek Adam, Ultimate Comics Örümcek Adam gibi diğer Örümcek Adam kostümlerini de kullanabiliyoruz. Ayrıca keşfedeceğimiz çok sayıda akrobatik hareketler ve kombolar bulunuyor. Android Platformlarında bulabileceğiniz en kaliteli oyunlar arasında bulunuyor ve tavsiye edilebilir bir oyundur . Bugünkü Hile Makalemizde Sizlere Sonsuz Gold Hilesini Sunuyoruz Tek Yapmanız Gereken Hile Anlatım Videosunu İzlemektir . İyi Eğlenceler.

Not : Android Oyun Hilelerinde Gerekli Dosya Ve Programlar Videonun Açıklama Kısmında Yer Almaktadır .

Hile Anlatım Videosu


1 thought on “Android The Amazing SpiderMan 2 Gold Hilesi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(