Android Oyun HileleriAndroid Temple Run 2 Hileleri

[Android] Temple Run 2 Sonsuz Hile


Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Android Oyunlarından Temple Run Oyununda Sonsuz Altın Ve Skor Hileleri İle Karşınızdayız .

Android Oyunlarından Temple Run Oyunu Koşma Ve Kaçma Oyunlarından Biridir . Kitlesi büyük olan Bu Oyunda Sizlere Altın Ve Skor Hileleri İle Trgala.com Hilenin Adresinde Sizlerleyiz . 

Merhaba Arkadaşlar Android Oyunu Olan Temple Run Oyununda Sizlerleyiz . Temple Run Oyunu Kaçma  Ve Koşma Oyunlarından Biridir .Bu Oyunun Amacı  Hayatta kalmak için tapınaktan kaçıyorsunuz ve bu oyunun sonu yok! En yüksek skora ulaşmak için engellerden zıplayarak ya da altlarından kayarak geçiyorsunuz ayrıca gücünüzü artırmak için önünüzdeki altınları da topluyorsunuz! Eğlenceli Ve Güzel Kaliteli Oyunlardan Olan Temple Run Oyunu Hilesiyle Beraber Sizlerle . Hile Yapımı Tamamen Basit olup Cheat Engine ile yapılmaktadır . Artık Trgala.com Facebook Oyun Hileleri Sitesi Olarak Sizlere Android Oyunlarından Bir çok hile sunmaktayız . Temple Run Oyununda Altın Ve Skor Hilesini Veriyoruz . Kolay ve Basit Olan Bu Hileyi Kaçırmayınız .
Her Oyunda da Olduğu gibi Bu Oyunda da Altın Gerekli Maddelerden Biridir . Ve Altın Hilesi ile kalmadan Sizlere Skor Hilesinide Veriyoruz Haydi Hilemize Geçelim . Tek Yapmanız Gerek Hile Anlatım Videosunu İzlemek Ve Hile talimatlarını Uygulamak Gerisi Size Kalmış . İyi Hileler .

Hile Anlatımı : BlueStacks İle Bilgisayar Üzerinden Oynayabileceğiniz Bu Android oyunda  Hile Yapmak Artık Çok Basit .

BlueStacks Programı İle Temple Run oyunumuzu Açıyoruz Ve Ardından Cheat Engine Ayarını Yapıyoruz Ve Hile Anlatım Videosunda da Yapıldığı Gibi Arat değiştir Yöntemini kullanarak Hilemizi Yapıyoruz . Haydi Videolarımı İzleyelim .

Not : Değiştirilecek Sayıları Fazla Abartmayınız Eksiye Düşebilir . Eksiden Kurtulma Yöntemi Tekrar Sayıyı Aratmak sayıyı Düşürmektir .


BlueStacks İndir  

Cheat Engine İndir 

 

Cheat Engine Ayarı Videosu

Temple Run 2 Altın Ve Skor Hilesi


6 thoughts on “[Android] Temple Run 2 Sonsuz Hile”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(