Android Oyun HileleriAndroid SAS Zombie Assault 3 Hileleri

Android SAS: Zombie Assault 3 Sonsuz Hile


Android Hileleri , Android Oyun Hilesi , Android SAS: Zombie Assault 3 Sonsuz Hile Konusu İle Trgala Ekranlarında Karşınızdayız Arkadaşlar . 

SAS: Zombie Assault 3 farklı oyun yapısıyla dikkat çeken ücretsiz Android oyunlardan bir tanesi ve sınırsız aksiyon sözü veriyor. Oyunda elit SAS görevlilerini kontrol ediyoruz ve amacımız en karanlık noktalara girip zombileri öldürmek.

Oyunda ister tek ister 4 kişilik gruplar halinde hareket edebiliyoruz. Özellikle binlerce zombinin bulunduğu gruplar üzerinize gelmeye başladığında sıkı bir takım arkadaşına ihtiyacınız olabilir. Oyunu kuş bakışı kamera açısından görüyoruz ve bu açı gerçekten çok iyi bir karar olmuş. Kuş bakışı kamera açısı özellikle kontrol mekanizmasını epey iyileştirmiş.


SAS: Zombie Assault 3 17 farklı haritaya sahip ve bu haritaların hepsi zombi kaynıyor. Karakterinizle 50 seviye atladığınızda yeni silahlar ve nesneler açılıyor. Toplamda 44 silahın bulunduğu oyunda 12 farklı zombi tipinin saldırılarını geri püskürtmeye çalışıyoruz. Bu rakamları göz önüne aldığımızda SAS: Zombie Assault 3 gerçekten sıkıcı olmayan oyunlar arasında . Sıkıcı Olmadığı Kadar Zorlayıcı Olmayabilir fakat hırs yaptıkça geçemediğiniz bölümler ve takılacağınız üzerinde uzun uğraşlar vereceğiniz bir oyun çoğu kişinin hileye başvuracağını düşünerek sizler için ilerlemeden kolaylık sağlıyoruz bir hile daha sizlerle android oyun kategorisinde yer alacaktır . haydi hilemize geçelim . Tek yapmanız gereken Hile Anlatım Videosunu izlemek ve gerekli etmenleri oyuna uygulamaktır .
Not : Android Oyun Hilelerinde Gerekli Dosya ve Programlar Videonun Açıklama Kısmında yer Almaktadır .

Hile Anlatım Videosu


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(