Android Oyun HileleriAndroid Run Forest Run Hileleri

Android Run Forest Run Oyunu Sonsuz Hile


Android Oyun Hilesi , Android Oyun Hileleri , Android Run Forest Run Sonsuz Hile konusu İle Trgala.com Adresinde Sizlerleyiz .

Run Forrest Run, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir koşu oyunudur. Piyasada pek çok koşu oyunu olmasına rağmen, konusu ve karakterinden dolayı bir şans verilebileceğini düşünüyorum.


Forrest Gump‘ı izlemeyen yoktur sanıyorum. Acıklı ama aynı zamanda da ilham verici bir hikayeye sahip olan filmde ana karakterimiz Forrest için söylenmiş olan meşhur söz; Run Forrest Run, şimdi bir de oyuna dönüştü. Oyunda amacınız ülkeyi boydan boya koşarak tamamlamak ve bu esnada da yoldaki çiçekleri toplamak. Fakat yol o kadar da kolay bitmiyor çünkü yolda  beklenmedik engeller Forrest’ı bekliyor. Genel olarak koşu oyunlarında nasıl oynuyorsanız burada da aynı şekilde sağa sola zıplayarak ve engellerin altından kayarak yola devam ediyorsunuz. Yine yolda size yardım edecek pek çok güçlendirici sizi bekliyor. Oyunda Engelleri Aşmak Ve Bir Çok İşte Kullanabileceğiniz Gold Hileside Sizlerle Beraber . haydi Hilemize Geçelim .

Not : Android Oyun Hilelerinde Gerekli Dosya Ve Programlar Videonun Açıklama Kısmında Sizlerle .

Hile Anlatım Videosu


1 thought on “Android Run Forest Run Oyunu Sonsuz Hile”

  1. Kardeşim O Dediklerinin Hiç Biri Cihazın İçin Uygun Değil İstiyorsan Bilgisayar Üzerinden Yapabilirsin Bahane Değil . Trgala 5 Seneyi Aşıyor Sizlerle Ve Herşeyin Güvenlisini Veriyor . Yoksa Hazır Dosya Vermede Ne Var Niye Trgala’dan Alacaksınız ki Gidin o Dosyaları Paylaşan sitelerden Alın . Neden Daha Çok Trgala Tercih Ediliyor Özgün İçeriklerimiz Var PRogramlarımız Yazılımlarımız Programsız Hilelerimiz de Dahil Olmak ÜZere Bir Kurala Göre Yapılıyor Malesef Dediğin Gibi Olamaz .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(