Android Oyun HileleriAndroid rr Hileleri

Android rr Bolüm Hilesi


Hızlı düşünürüm ve hareket ederim diyorsanız rr oynamanız gereken beceri oyunlarından bir tanesi Bölüm Geçme Hilesi İle Sizlerle Birlikte . . .

rr, son zamanlarda oynadığınız oyunlardan sıkılıp yeni bir oyun arayışına girdiyseniz ve beceri oyunlarını da seviyorsanız ücretsiz olarak indirip denemeniz gereken oyunlardan bir tanesi. Toplam 8 oyundan oluşan ve hepsi hem benzer isimlere hem de neredeyse tamamen aynı oyun yapısına sahip olan oyunlardan rr, serinin diğer oyunlarına göre en farklı olanı diyebilirim. Bunun sebebi ise oyunda ekranında tek top yerine 2 top bulunması. Normalde serinin diğer oyunlarında oyun ekranında sadece bir top bulunuyor ve ekranın alt kısmından gelen büyük topları ya bu büyük topa bağlıyoruz yada etrafında diziyor. Fakar rr’de bu kural değişiyor ve ortaya 2 büyük top geliyor. Bununla birlikte ufak toplar ekranın altından değil, sağ ve sol kısımlarından gelmeye başlıyor. Serideki diğer oyunlarda göre daha zorlu olan oyunda toplam 150 bölüm bulunuyor ve hepsini geçebilmek epey zamanınızı alıyor. El becerilerinizi test etme fırsatı bulacağınız oyunda beceri ve dikkat en çok ihtiyacınız olan şeyler. Sade ve renkli tasarıma sahip olan oyunun boyutu da oldukça ufak. Oyunu deneyerek beğenmeniz ve hatta bitirmeniz durumunda, geliştiricinin hazırladığı serinin diğer oyunlarına da bakmanızı tavisye ederim.Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz oyunlardan bir tanesi olan rr’yi mutlaka denemelisiniz. aa Oyunu İle Aynı Firmanın Yapmış olduğu bu oyunda Yine sizlere Sinir Bozan Ve Bağımlılık Yapan oyunlardan Biri Olan rr Oyununda Bölüm Açma Hilesi İle Sizlerleyiz . Haydi Hemen Hilemize Geçelim .


Not : Android Oyun Hilelerinde Teknik nedenler Yüzünden Gerekli Dosya Ve Programlar Videonun Altında Yer Almaktadır . Ayrıca Aynı Firmanın Yapmış Olduğu Seri Halinde Hileleri Verilecektir .

Hile Anlatım Videosu


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(