Android Oyun HileleriAndroid Rally Racer Dirt Hileleri

Android Rally Racer Dirt Sınırsız Para Hilesi


Android Oyun Hilesi,  Android Oyun Hileleri , Android Rally Racer Dirt Sınırsız Para Hilesi Trgala Ekranlarında Sizlerle

Gerçekçi sürüş dinamikleri ve kontrolleri sunan Rally Racer Dirt oyununda, başarılı grafikler ve muhteşem araç dinamiği ile harika bir sürüş deneyimi gerçekleştirebilirsiniz.

Gerçek hayatta arabanızla asfaltın tozunu kaldırıyor olabilirsiniz, peki bu sürüş yeteneklerinizi Rally Racer Dirt oyununda denediniz mi? Aracınızın A’dan Z’ye her parçasını ayarlayabileceğiniz oyun, gerçek bir araç sürüyormuşçasına bir his veriyor. 2 farklı zorlu parkuru bulunan oyunda, 5 adet ralli arabasından istediğinizi seçip modifiye ettikten sonra tozu dumana katabilirsiniz. Virajları yanlayarak dönebilir, asfalt, toprak ya da çimen zeminleri ralli yeteneklerinizle ağlatabilirsiniz.


Oyun oldukça eğlenceli fakat para bakımından araba alacak paranız olmayabilir en önemlisi onları geliştirebilecek çok paraya sahip olmanız gerekebilir . işte bu Yüzden sizler için yeni bir hile sunuyoruz . haydi hilemize geçelim .

Not : Android Oyun Hilelerinde Gerekli Dosya Ve Programlar Videonun Açıklama Kısmında Bulunmaktadır .

Hile Anlatım Videosu


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(