Android NFS No Limits HileleriAndroid Oyun Hileleri

Android NFS No Limits Ücretsiz Oyun


Android Oyun Konusu Olarak Ele Aldığımız NFS No Limits Oyunu Android Ve İOS İşlemcili Telefon Ve Tabletlerinizde İndiremeyeceğiniz Bu Oyunu Sizlerle Ücretsiz Veriyoruz . Türkiye’de İlk Ve Tek Trgala’da .

Oyun Daha Ülkemizde Bilinmemekte Ve Sadece Çin’de Oynanılan Bu EA Firmasının Yapmış Olduğu Oyun Artık İlk Defa Sizlerle Olacaktır Hemde Ücretsiz Bir Şekilde .

EA Mobile akıllı telefon ve tabletler için yeni Need for Speed: No Limits‘i duyurdu. Real Racing 3’ün stüdyosu Firemonkeys tarafından geliştirilmiştir . Mobilde tüm Need for Speed ihtiyacınızı karşılayacak ve ismi gereği kaliteden ödün vermeyecek oyun hakkında şu anda çok az şey biliniyor. İnanılmaz grafiklerle birlikte hıza doyacağımız Need for Speed: No Limits için firmanın söylediği tek bir şey var: “Beklenilen Need for Speed deneyimini fazlasıyla karşılayacağız.” Harika grafikleri ve etkileyici araba görünümleri ile şimdiden çok fena bir oyun diyebiliriz . Araba Yarış Oyunları Tutkunları Ekran Başına Trgala ‘da Bu Oyun Hem Ücretsiz Hemde İlk Bu Sitede Veriliyor .


Not  : Android İle İlgili Konularda Gerekli Dosya Ve Programları Videonun Açıklama Kısmından Bulabilirsiniz .

Need For Speed : No Limits Ücretsiz Sizlerle Nasıl Yapılacağı İlk Defa Trgala’da Veriliyor Hazır mısınız ?

Haydi Videomuza Geçelim .


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(