Android MMX Racing HileleriAndroid Oyun Hileleri

Android MMX Racing Herşey Sonsuz


Android Oyun Hilesi , Android Oyun Hileleri , Android MMX Racing Herşey Sınırsız Hile konusu İle karşınızdayız . 

MMX Racing aksiyon dolu bir maceraya tanıklık edeceğimiz bir oyun. Canavar kamyonların devasa tekerlekleri altında ezilen pistlerde birbirinden tehlikeli hareketler ve sıçrayışlar yaparak en yüksek puanı almaya çalışıyoruz.

Benzersiz bir deneyim, grafik kalitesi ve fizik motoru sunan oyunda çok sayıda farklı kamyon bulunuyor. Bunlardan bize en uygun olanını seçtikten sonra oyuna başlıyoruz. Bu noktadan sonra çok dikkatli, hızlı ve çevik olmalıyız. Çok sayıda rakibe karşı mücadele ediyoruz ve bu zaman zaman zor olabiliyor.


15 farklı pistin yer aldığı MMX Racing’in en ilgi çeken noktası ise oyunseverlere araçlarını diledikleri gibi modifiye etme şansı veriyor olması. Bu özellik sayesinde aracınızı sürüş karakterinize göre özel olarak tasarlayabilirsiniz. Başarılı grafikler kullanan oyun bir süre sonra gerçekten bağımlılık yaratıyor . Oyunda bir çok araba bulunuyor rakiplerinizi yenmeniz için en sağlam arabaya sahip olmanız ve birazda oyunda iyi olmanız gerekebilir sizler için hazırladığımız oyunda herşey sınırsız hilesi ile karşınızdayız tek yapmanız gereken hile anlatım videosunu izlemek ve gerekli  talimatları uygulamaktır .

Not : Android Oyun Hilelerinde Gerekli Dosya Ve Programlar Videonun Açıklama kısmında Yer Almaktadır .

Hile Anlatım Videosu


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(