Android Minion Rush HileleriAndroid Oyun Hileleri

Android Minion Rush Hilesi


Android Oyun Hilesi , Android Oyun Hileleri , Android Minion Rush Hilesi İle Sizlerle Trgala’dan Herkese Merhaba Arkadaşlar .

 

Tamamen ücretsiz indirip oynayabileceğiniz Minion Rushoyununda temel amacınız önünüze çıkan engelleri aşarak gidebildiğiniz kadar gitmek ve en yüksek puanı elde etmek. Hedefiniz ise yılın Minyonu unvanına sahip olmak. Tahmin edeceğiniz üzere bu kolay değil. Çeşitli görevlerin yer aldığı oyunda engelleri aşmak için yeri geldiğinde zıplayıp, yeri geldiğinde uçmanız gerekiyor. Aynı zamanda önünüze çıkan muzları toplamanız yararınıza olacaktır.

Farklı kamera açıları, özel animasyonlar, seslendirmeler ve 3 boyutlu etkileyici grafiklerin yer verildiği oyunda tamamlamanız gereken birbirinden zorlu 5 bölüm bulunuyor. Bu bölümlerin kilidini açmanız için size verilen görevlerini eksiksiz olarak yerine getirmeniz gerekiyor. Tabii ki gerçek para ile açmanız da mümkün. Oyundaki kostümler de birbirinden komik. Kimilerini jetonla kimilerini topladığınız muzlarla açıyorsunuz.


Uygulama içi satın almalar içeren Çılgın Hırsız: Minion Rush oyunu akıllı telefon ve tabletinizde keyifle oynayacağınız yenilikçi ve orjinal bir oyun. Bilgisayar Üzerinden hilesini yaparak akıllı telefonlarınıza gmail ile bağlarsanız hilenin de çalışabileceği bu hile konumuzda sizlere harika bir hile sunuyoruz . Umarım Beğenirsiniz Haydi Hilemize geçelim  .

Not :  Programlar Bölümünden İstediğiniz Gerekli Programa Ulaşabilirsiniz .

 


2 thoughts on “Android Minion Rush Hilesi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(