Android Maritime Kingdom HileleriAndroid Oyun Hileleri

Android Maritime Kingdom Sınırsız Elmas Gold ve Level Hilesi


Maritime Kingdom, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Strateji ve simülasyonu bir araya getiren tarzlardan biri olan şehir yönetimi türüne giren bu oyun gayet başarılı.

Maritime Kingdom, Tribez and Castles ve Big Business gibi başarılı oyunların yapımıcısı GIGL tarafından geliştirilen bir oyun. Bu kategoride başarılı oyunlara imza attığı için bu oyunun da güzel olacağını tahmin edebiliyorsunuz.


Oyunda amacınız öncelikle kendi krallığınızı kurmak. Ardından da ordunuzu diğer krallıklara göndererek onları yenmek. Fakat bütün bunları yaparken bir amacınız ve hikayeniz oluyor bu da oyunu daha eğlenceli kılmış diyebilirim.  Maritime Kingdom Sınırsız Elmas Gold ve Level Hilesi Sizlerle Trgala.com Adresinde Haydi Hilemize Geçelim .

Not : Android Oyun hilelerinde Gerekli Dosya Ve Programlar Videonun altında Yer Almaktadır .

Hile Anlatım Videosu


5 thoughts on “Android Maritime Kingdom Sınırsız Elmas Gold ve Level Hilesi”

  1. özür dilerim. maritime kingdom oyununun hile programını nereden indiricez acaba videonun altında herhangi bir indir linki yok. şimdiden teşekkürler.

  2. ne denediysem olmuyor ya lütfen şu sailing world android oyununa bi hile eskiden android 5.0 sürümünde sorun çıkarıyordu artık oda kalmadı ama hala bi hile bulamadım bi yardım nolur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(