Android M.a.c.e Defense HileleriAndroid Oyun Hileleri

Android M.a.c.e Defense Para Hilesi


Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Android M.a.c.e Defense  Oyununda Sınırsız Para Hilesini Sizlere Veriyoruz . 

MACE Savunma benzersiz kule ve düşmanları ile bir klasik kule savunma oyunu ve daha iyi kuleleri almak için bir oyun içi alışveriş sistemi, mevcut kuleleri yükseltme ve özel öğeleri (Atom Bomba, Splash Bomba, Hava besleme) satın alın.
Sen, patron düşmanları alma ile alışveriş için para kazanmak hayatını kurtardı ve yeni haritalar kilidini açabilir.

Ama sadece bir kule yükseltme veya satan, çiziyor – Mace TD Eğer yerleştirerek mayınların, Blok duvarlar ve yolda doğrudan elektrik Fields ile oyun geliştirmek ve ayrıca bir kulenin s yön ve hedef üzerinde kontrolünü alabilir. Bu oyuncu kontrollü bir aksiyon istediğiniz düşmanı vurmak için bir savunma oyun içinde benzersiz oyun modu!


Oyun Hikayesi:
M.A.C.E. – Ortak Dünya’nın Askeri İttifakı.
Yıl 2048 yılında yeryüzünde ilk uzaylı istilasından sonra kurulan.
M.A.C.E. askeri yolu yeryüzünde yaşam sunmak için yabancılara karşı savaşmak için dünyanın bütün halklarının yeni uyum timsalidir. Oyun Basittir Fakat oyunda paranız olmadığı Sürece Yenilebilir ve ezilebilirsiniz. Biz Sizlere Bu oyunda Yani Android M.a.c.e Defense Oyununda Sınırsız Para Hilesini veriyoıruz bu hile sayesinde sınırsız Bir Şekilde kuleler satın alabilecek ve defansınızı koruyarak görevlerinizi tamamlayacaksınız . Haydi Hilemize Geçelim .

Not : Cheat Engine Ayarı BlueStacks Programını KullanarakAndroid Oyunlarına Hile Yapmanıza Sağlar . Gmail Yolu ile Telefonunuza İşlemektedir .

Cheat Engine Yok İse İndir .


17 thoughts on “Android M.a.c.e Defense Para Hilesi”

  1. mortal angel kardesım aynen dedıgın gbı yapıorum cheat engıne ayarını fakat dbk32.dll hatası verıor bna bı yardımcı ol sıtedekı anlatım vıdeosunda bu konuyla ılgılı bısey anlatılmıor 3 gundur takıp edıorm . bıde telefondan dıer hıleler ıcın root yapmayı bı anlatsanız cok ıyı olucak o da ayrı bı muamma hep rootlu tlfndan hıle yapılısını anlatıorsunz eyw elınıze salık ama root yamayı anlatmıorsunuz s4 ıcın var bı tane ama o da bızde ıse yaramıor 3. partı root yapma programları varsa onlarınn lınkını gnder sana zahmet . ilgin için sımdıden tesekkur ederım kolay gelsın . beklıorum

    1. Cheat Engine Ayarına Bağlı Olarak Bir Sorundur Programlar Bölümünden Bluestacks İçin Cheat Engine Bulunmaktadır .
      Bu Ayarı Yapmadığın Sürece Android Hilelerini Yapamazsın 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(