Android Hungry Shark HileleriAndroid Oyun Hileleri

Android Hungry Shark Oyunu Sonsuz Hile


Android Oyun Hilesi , Android Oyun Hileleri , Android Hungry Shark Hilesi , Android Hungry Shark Hileleri , Android Hungry Shark Sonsuz Hile , Android Hungry Shark Herşey Sınırsız Hile Konusu Sitemize Eklenmiştir . 

 

Aksiyon dolu bir Android oyunu olan Hungry Shark Evolution‘da amacınız vahşi bir köpek balığının kontrolünü elinize alarak en uzun süre hayatta kalmaya çalışmak. Mükemmel üç boyutlu efektler ve aksiyon dolu bir oyun sizleri bekliyor. Deniz altında geçireceğiniz bu heyecan dolu oyunda küçük balıkları yiyerek, aşama kaydettikçe 10 tonluk bir beyaz köpek balığının kontrolünü bile elinize alabilirsiniz.


Lezzetli deniz yaratıkları, yüzücüler, kaplumbağalar ve balıkçıları yiyerek besleneceğiniz Hungry Shark Evolution‘da ne kadar çok beslenirseniz o kadar çok gelişeceksiniz. Tabii bunları yaparken denizlerin tek saldırganı siz değilsiniz. Size saldıran düşman köpek balıkları, denizde bulunan mayınlar, denizaltılar ve denizin derinliklerine indikçe karşınıza çıkan garip yaratıklarda size zarar vermeye çalışacaksınız . Oyun oldukça eğlenceli grafik açısından çok başarılı bir oyun . Oyunda bölümleri geçmeye çalışıyoruz fakat hayatta kalmak o kadar kolay olmayacak ki hileye başvuruyoruz ama unutmayın Trgala hep yanınızda . Android Hile kategorisinde bulabileceğiniz sonsuz hile konusu sizlerle .

Not : Android Oyun Hilelerinde Gerekli Dosya Ve Programlar Videonun Açıklama Kısmında Yer Almaktadır .

Android Hungry Shark Sonsuz Hile Anlatım Videosu


4 thoughts on “Android Hungry Shark Oyunu Sonsuz Hile”

  1. reis şu program olayları için bi video koysan hılenın altına program adını söyledın anlayamadım ben indiremeyenler de var .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(