Android Heroes Charge Mana HilesiAndroid Oyun Hileleri

Android Heroes Charge Tüm Herolar


Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Android Oyunlarından Heroes Charge Oyununda Tek Atma Hilesi Tüm Heroları Veriyoruz . Yeni Bir Hile Sitemizde Sizlerle Olacak . Özel Herolar Ve Bir çok Herolar Sizlere Verilecek Android Heroes Charge Oyuncuları Ekran Başına .

500 bin indirme sayısıyla daha yayınlandığı ilk günden başarısını kanıtlayan Heroes Charge, Android sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz bir rol yapma oyunu olan Heroes Charge Android Cihazlardan Ve Bir çok Program İle Bilgisayar Üzerinden Oynayabileceksiniz . Karakterleri açıp onları eğitmeniz gereken oyunda çeşitli güçlendirme ve özelleştirme seçeneklerini kullanarak kişiselleştirmeler yapabilirsiniz. Bu sayede de düşmanlarınız ile gireceğiniz savaşlarda onları yenebilirsiniz. Çevrimiçi çoklu oyunculu bir oyun olan Heroes Charge’de kendi takımınızı kurabilir ve arkadaşlarınızla karşılıklı olarak oynayabilirsiniz. Birbirinden çeşitli görevlerin yer aldığı oyunda 50’den fazla karakter, kron dünyasını keşfetme şansı, yeteneklerinizi geliştirme imkanı, klan kurma, PvP Arena ve özel etkinlikleri de bulabilirsiniz. Oyun Tanıtımı Bu Şekildedir Oyunda Karakterler Olup Bunlara Hero Denmektedir . Bir çok Heroes Charge Oyuncusu Belli Bir zamandan  Sonra Hileye Başvuracaklardır ki Oyun Sandığınız kadar olmayacaktır . Arenada kurşuna gögüs gerecek çok cesur kahramanlarınız Olacak Ama Onları Geliştirmek Zorunda Kalacaksınız Güçleri Yükseltilerek İyi Bir Savaşçı Haline Gelebilmeleri Uzun Zaman Alacaktır . Kahramanlarını düşmanlarına karşısında güçlü kılacak teçhizat setlerini toplarken, yeteneklerini geliştirmek Gerekecektir . Renkli grafikler &
50 farklı kahraman İle Arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz Ve Diğer Online oyuncular ilede karşılaşabileceksiniz . Sürükleyici Bir Oyundur . Bugün sizlere Bu Oyunda Tek Atma Ve Karakterlerin Yani Heroların Özelliklerini Değiştirebileceğiniz Kodlar Vereceğiz . Bir Çok Üyemiz Yeni Herolar Attı Lakin Doğacak Sorunlarda Biz Sorumlu Olabiliriz ki Kaldırma Gereği Duyduk Bu Anlatımdan Sonra Yorum Olarak Yeni Heroları Birbirinizle Paylaşabilirsiniz . Eğlenceli Bir Oyun Ve Yeni Herolar Sizlerle Olacak Ve Oyun Keyfine Olağan Hızıyla Devam Edebilirsiniz . Herkesin Oynayabileceği Tarzda Bir Oyun . Haydi Hilemize Geçelim . Tek Yapmanız Gereken Gerekli Programları İndirmek Ve Videodaki Gibi Yapılışını Uygulamaktır  . Video içindeki Notları Göz Önünde Bulundurun.

Not : Farklı Hero Kodlarınızı Yorum İle Paylaşabilirsiniz    .    Android Heroes Charge Oyunu İçin Yeni Hileler Eklenebilir İsteklere Bağlıdır

Rar Şifre : Trgala


Heroes Charge Tek Atma Ve Tüm Hero Kodlarını Aratmak İçin Cheat Engine Ayarı Gerektirmektedir Tıkla 

Heroes Charge Tek Atma Ve Tüm Hero Kodları Sizlerle Tıkla    

Cheat Engine İndirmek İçin Tıkla 

Heroes Charge Tam Anlatım Videosu


26 thoughts on “Android Heroes Charge Tüm Herolar”

 1. hocam seferde çalışan bi hlesi varmı en son hileyi fixlediler galiba artık çalışmıyor seferce çalışan ve yem hilesi varsa bulabilirseniz çok sevinirim

 2. yaaaa allah aşkına şu dosya şifrsini doğru verin yaaa olmuyo ne denesemde olmadı herşey tam kod lar yok lütfen acil söyleyin veya buraya kod ları kopyala yapıştır yapın lütfen

 3. Teşekkürün için ben teşekkür ederim.

  ReelSteel; mortal Angel dende istedim senden de istiyorum. castle clash’ın facebook versiyonu için yapılan hileyi cheat engine üzerinde açık bluestack ta castle clashın türkçe versiyonunda çalıştırabileceğimiz bir ayar yapabilir misiniz?

  hile var ama exe bunu chaet engine de acılabilecek bi sekle getirebilsek böylece türkye serverindede çok güzel kullanabileceğiz.

  1. uzun zamandır bekliyorum kendi adıma. İnsallah kısa zamanda çözersiniz.

 4. arkadaşlar telefonda oynadığım bu oyunu pcde oynamaya kalksam 40. levelden mi devam eder yoksa 1. levelden mi başlatır. veya pc de 1. levelden başlayıp 100 level yaptıktan sonra telefonumda 100 levelden devam edebilir miyim?

 5. BlueStack programını yükledim fakat Google playdan bşy indiremiyorum Heroes Charge”yi indiricem ama olmuyor Sunucu baglantı fln diyor hata veriyor Yardım edin Lütfen ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(