Android Frontline CommandoD-DAY HileleriAndroid Oyun Hileleri

Android Frontline CommandoD-DAY Herşey Sınırsız


Android Oyun Hilesi , Android Oyun Hileleri , Android , Android Frontline Commando D-DAY Herşey Sınırsız Hile konusu Sizlerle Beraber İlk Ve Tek Trgala.com Adresinde .

FRONTLINE COMMANDO: D-DAY FPS türünde oldukça kaliteli grafiklerle donatılmış ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli  bir savaş oyunudur. Call of Duty ve Medal of Honor gibi ünlü FPS serilerinin ve Er Ryan’ı Kurtarmak gibi klasik olmuş Holywood yapımlarının çıkış noktası olan 2. Dünya Savaşı’nın efsane çarpışması olan Normandiya Çıkarması‘nı konu alan Android oyunubize bu savaşta yer alan bir askerin gözünden o günleri yaşamamıza imkan tanımakta. Oyunda D-Day olarak adlandırılan Normandiya Çıkarması’ndan başlayarak Fransa’yı Nazi Almanyası’ndan kurtarmaya çalışıyoruz ve sahillerden siperlere ve tünellere kadar birçok farklı yerde Naziler’le savaşıyoruz. Gayet gizemli Ve Zorlayıcı Adeta Eğlencelide .

Oldukça uzun bir tek kişilik senaryoya sahip 2. Dünya Savaşı Oyunu etkileyici grafik kalitesiyle öne çıkıyor. Bir Android oyununa göre standartların çok üzerinde olan grafik kalitesi yok edilebilir çevresel öğeler ve ileri seviye fizik hesaplamarıyla desteklenmektedir. Oyunda 2. Dünya Savaşı’na ve döneme özgü birçok farklı silah seçeneğinden birini tercih edebiliyor ve yeni silahları satın alabiliyoruz. Bunun yanında menzilli top atışı desteği ile düşman cephelerini ve mevzilerini kolayca çökertebilirken bazuka yardımıyla acımasız Alman tanklarına meydan okuyabiliyoruz. FRONTLINE COMMANDO: D-DAY’de standart silahların yanında sabit makinalı tüfekler ve uçaksavar gibi farklı silahları kullanabiliyoruz. El bombası gibi yardımcı ekipmanlarda oyuna çeşitlilik anlamında renk katmaktadır. Size Sunmuş Olduğumuz Bu Oyunda Herşeyi Sınırsız Bir Şekilde kullanabileceksiniz . Rahatlıkla Yapabileceğiniz Bu Hile Sİze Bir tık Ötede Yer Almakta Haydi Hilemize Geçelim .


Not : Android Oyun Hilelerinde Gerekli Dosya Ve Programlar Videonun Açıklama kısmında Yer Almaktadır .

Hile Anlatım Videosu


2 thoughts on “Android Frontline CommandoD-DAY Herşey Sınırsız”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(